Březen 2014

favourites no.1

29. března 2014 v 23:22 | caty. |  thoughts & shouts.
 • The Musketeers
Seriál od BBC One. Na motivy Tří mušketýrů. Anglickej přízvuk. Paříž 17. století. Hodně scén se natáčelo v Česku!!!!!!!!! (i wanted to kill myself when i found out!!!). Úžasnej humor a fakt je to extrémně vtipný, směju se snad všemu, ty hlavní postavy si nejde neoblíbit a miluju D'Artagnana. Vlastně miluju celej ten seriál, nemůžu bez něj žít a tak :DD. Ještěže jsem na něj narazila, jinak by můj život byl o tolik chudší! :D Jedna epizoda má DÍKYBOHU celou hodinu, takže díky tomu se těším na pondělní večery. Všem vřele doporučuju!!! Není možný je nezbožňovat. A už je potvrzená druhá série, yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!!

SPRING.

23. března 2014 v 9:46 | caty.10 random facts about me.

18. března 2014 v 22:12 | caty. |  thoughts & shouts.
 1. Nenosím prstýnky, nesnesu je prostě mít na ruce. Mám doma přesně jeden:D.
 2. Nesnáším 3/4 mojí třídy. Upřímně, opravdu. N E S N Á Š Í M. Nezajímaj mě ani omylem. A nejvtipnější je, že máme jen 1 kluka a 28 holek. Hehehehe. Ano opravdu se bavím dobře!! A pak se mi divte, že mám problémy s navazováním novejch vztahů, tohle vás prostě zdeformuje do konce života.
 3. Nejsem schopná se učit nějaký delší časový úsek. Musím neustále někam odbíhat, dělat při tom tunu jinejch věcí a tak. A hlavně se málokdy k tomu učení dokopu.
 4. Jsem děsná fangirl.
 5. Když mě začne bavit nějakej novej seriál, nemám vůbec problém shlédnout všechny série za neuvěřitelně krátkou dobu. Jsem opravdu seriálomaniak.
 6. Hodně lidí si myslí, že neumim mluvit nahlas, ale jakmile to jednou zažijou... eh:D. Řekněme, že někdy mluvim trošku víc nahlas, než je radno. A umim řvát. Jakože HODNĚ. Doma mi furt řikaj, že mám silnej hlas.
 7. Jsem naprosto bezradná co se mý budoucnosti týká. Nevím, čím bych chtěla být, kde bych chtěla studovat, nic.
 8. Miluju psy a kočky a ježečky!!! A taky papuchalky.
 9. Barvím si vlasy hennou and i love it.
 10. Nemluvím moc sprostě, skoro vůbec. (Myslím takovej ten vyšší level sprostosti:DDD)

they say it's what you make i say it's up to fate.

15. března 2014 v 20:31 | caty. |  snippets from my life.
-kousky z tohoto týdne, který se nesl ve znamení UČENÍ, následnýho etrémního stresu před písemkami (nechápu, co se to se mnou děje) a následnejch nehezkejch známek...
a KRÁSNÉHO, toho nejbožejšího počasí, jaký zatím v letošním roce bylo (který se doufám hodně brzo vrátí!!)


maybe one day you'll understand.

8. března 2014 v 23:00 | caty. |  snippets from my life.
Taaakže březen prej. A já tenhle první týden pasuju na jeden z nejhorších týdnů roku 2014.. proč?

time to make some changes.

7. března 2014 v 23:28 | caty. |  thoughts & shouts.
Welcome welcome!

Ok.. myslela jsem, že bych si snad trapnej úvodní článek mohla odpustit, ale .. NEMOHLA. Před tímhle blogem jsem měla jeden jediný, ale ten byl aktivní po dobu 6ti let.. až do dnešního večera :D .. a mám na něm několik set článků, obsahujících opravdu hodně myšlenek, názorů, emocí, zážitků, problémů, radostí, starostí a tak. Stovky fotek. Prostě tam zůstala část mojí duše a také života. Ale jelikož si vyloženě zakládám na tom, aby byl můj blog anonymní, tak mi prostě začalo vadit, kolik lidí o něm ví. Třeba na něj aktivní nechodí, ale nehodlala jsem nechat nic náhodě a všechny článečky poschoválala :D.

A tak jsem tady, s čistým blogem před sebou. Jediný, co jsem MUSELA zkopírovat z toho starýho, byly koncertní články, protože ty pro ně hodně znamenaj a mít je tu musím.
Doufám, že se najdou noví pravidelní čtenáři a taky, že mi tenhle blog vydrží nějakej ten rok.

Co se mě týče... tak bych řekla asi tolik: již brzy plnoletá studentka obchodky, tu školu ze srdce nesnášim, stejně tak nesnášim 90% lidí a o to víc si vážim těch zbylých 10%. Jsem věčnej snílek, naivní, sarkastická, ironická, tvrdohlavá, pro většinu lidí velká neznámá, se svym vlastnim světem. Můj život by absolutně nemohl existovat bez hudby, seriálů, fotek, internetu, knih a tak dál.
To by tak stačilo, sami si o mě můžete udělat obrázek již brzy ;D...


Iron Maiden Praha 29/7/2013

7. března 2014 v 22:59 | caty. |  concert's moments.
Úvod:Koncert Iron Maiden byl pro mě neočekávanější akcí letošních prázdnin,ne-li celého roku.Vidět legendu metalové hudby mi prostě přišlo smrtelně důležité a od momentu,kdy oznámili Prahu jako další zastávku na tour,jsem se těšila,ale i bála,protože na takové mega akce zvyklá opravdu nejsem.Rodiče mi koupili lupínek k narozkám,myslím,že vůbec netušili,kam mě to pustili.Celé to dopadlo naprosto ale naprosto jinak,než jsem si nespočetněkrát představovala v mých myšlenkách.

SKA-P Praha 20/4/2013

7. března 2014 v 22:56 | caty. |  concert's moments.
Zatím největší hardcore akce mého dosavadní žití začala ve čtvrt na jednu v sobotu,kdy jsme vyjely přetopeným vláčkem z našeho bydliště směr Praga,tam jsme přijely před třetí.Naprosto nejvíc mě štvalo,že sobota byl nejhnusnější den z týdne a dnes už je zase nádherně,fakt naprostý zákon schválnosti,ale aspoň nepršelo.A to bych nebyla já,kdyby mi věčně něco nevadilo:D.. Tak jsme vystoupili na hlaváku,došly jsme si do Billy koupit svačinku(byla fakt stylová! :D vajíčková pomazánka s houstičkami, pomazánku jsme si mazaly skvělými plastovými nožíky a jedly jsme ji u východu z metra:D),pak jsme čekovaly vlaky,co přijely a lidi,kteří nimi přijeli,fakt super zábavička! :D následně jsem dostala strašnou chuť na Colu,takže jsme šly opět do Billy,pak jsme koupily lístky na metro a prohlídly si knihkupectví,došly na WC ( za dvacet kč! vydřiduchové!) a pak tedy metrem na nádraží Holešovice.

Winter Masters of rock Zlín 24/11/2012

7. března 2014 v 22:54 | caty. |  concert's moments.
No,jak začít. Asi nejvíc moje momentální pocity vyjádří následující tři věty:

Chci zpátky! POTŘEBUJU Tonyho domů!!! Vážně to nebyl sen?

Vrátím se o tři měsíce zpátky,kdy jsem zjistila ,že na WMORu bude Sonatka a bylo nemyslitelný,prostě nemyslitelný,že bych tam snad nejela.Rodiče uplně mě překvapili,vůbec neměli potíž,když si to prej všecko zařídim.. :DD Otázkou bylo,kdo bude ta oběť a pojede se mnou.První volba padla na ségru,která jenže Sonatku viděla při tom dokonalym koncertě na MORu v létě,takže ta odmítla,takže jsem psala tetě,jednomu známýmu,klukovi,kterýho sem viděla dvakrát v životě( Beornotobe,komu asi :DDDDDDDDDDD),další kamarádku doma nepustili.Pak sem posledního srpna jela za kamarádkou a zkusila jsem se zeptat jí,páč začla žrát metal a Sonatu hlavně.A že se zeptá doma.Tak jsem čekala na smsku.A ona mohla!!! Šílená radost,hned ten den jsem ještě objednala lístky a začalo děsný tříměsíční čekání.Každý den poctivě škrtat dny,naplánovat všechno do posledního detailu,naučit se bezvadně texty,opakovat pořád a pořád dokola jak šíleně moc se těším,fakt lituju lidi,co se mnou ty tři měsíce museli vydržet. Ale já se těšila fakt nejvíc!!Ta představa.. nechápala jsem,nechápala jsem ani tejden předem,den předem. A ani včera,předevčírem.

Basinfirefest Spálené Pořící 2012

7. března 2014 v 22:50 | caty. |  concert's moments.
Článek bude trošku delší,ale když on se mi vážně splnil jeden ze snů a to nejde popsat pár větami! :D Nejlepší začátek prázdnin,nejlepší ukončení prváku.

Blind Guardian Praha 11/12/2011

7. března 2014 v 22:48 | caty. |  concert's moments.
Večer stříbrné neděle jsem strávila v KC Vltavské v Praze..na naprosto skvělém koncertu německých Blind Guardian!!
Jak já se těšila,ani nevíte! :D Lístky jsem měla doma už od ledna, takže jsem si počkala skoro rok :D.