favourites no.1

29. března 2014 v 23:22 | caty. |  thoughts & shouts.
  • The Musketeers
Seriál od BBC One. Na motivy Tří mušketýrů. Anglickej přízvuk. Paříž 17. století. Hodně scén se natáčelo v Česku!!!!!!!!! (i wanted to kill myself when i found out!!!). Úžasnej humor a fakt je to extrémně vtipný, směju se snad všemu, ty hlavní postavy si nejde neoblíbit a miluju D'Artagnana. Vlastně miluju celej ten seriál, nemůžu bez něj žít a tak :DD. Ještěže jsem na něj narazila, jinak by můj život byl o tolik chudší! :D Jedna epizoda má DÍKYBOHU celou hodinu, takže díky tomu se těším na pondělní večery. Všem vřele doporučuju!!! Není možný je nezbožňovat. A už je potvrzená druhá série, yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!!


  • Sonata Arctica Pariah's child, hlavně songy Blood a What did you do in war dad
Těšila jsem se na tohle nové cd TAK MOC. Ale i když jsem čekala hodně, tak rozhodně ne to, co jsem včera večer slyšela. Protože to bylo B O Ž S K Ý!!!! Strašně se těším, až je uslyším hrát tyto nový písničky naživo, protože to bude ... fucking incredible. Naše smsky s kámoškou během každý písně byly fakt zajímavý (pustily jsme si obě to cd poprvé ve stejný čas:D). Byly a stále jsme, naprosto unešeny!!! A ty dvě výše zmíněné písně, tak u těch už po dnu umím 3/4 textů :D... Tony je prostě bůh.


  • BFMV The Last Fight Acoustic
Co k tomu říct, snad jen, láska na první poslech a několik dnů/týdnů jsem nemohla poslouchat nic! jinýho. Slast pro uši. Miluju Mattův hlas no <3.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama