Winter Masters of rock Zlín 24/11/2012

7. března 2014 v 22:54 | caty. |  concert's moments.
No,jak začít. Asi nejvíc moje momentální pocity vyjádří následující tři věty:

Chci zpátky! POTŘEBUJU Tonyho domů!!! Vážně to nebyl sen?

Vrátím se o tři měsíce zpátky,kdy jsem zjistila ,že na WMORu bude Sonatka a bylo nemyslitelný,prostě nemyslitelný,že bych tam snad nejela.Rodiče uplně mě překvapili,vůbec neměli potíž,když si to prej všecko zařídim.. :DD Otázkou bylo,kdo bude ta oběť a pojede se mnou.První volba padla na ségru,která jenže Sonatku viděla při tom dokonalym koncertě na MORu v létě,takže ta odmítla,takže jsem psala tetě,jednomu známýmu,klukovi,kterýho sem viděla dvakrát v životě( Beornotobe,komu asi :DDDDDDDDDDD),další kamarádku doma nepustili.Pak sem posledního srpna jela za kamarádkou a zkusila jsem se zeptat jí,páč začla žrát metal a Sonatu hlavně.A že se zeptá doma.Tak jsem čekala na smsku.A ona mohla!!! Šílená radost,hned ten den jsem ještě objednala lístky a začalo děsný tříměsíční čekání.Každý den poctivě škrtat dny,naplánovat všechno do posledního detailu,naučit se bezvadně texty,opakovat pořád a pořád dokola jak šíleně moc se těším,fakt lituju lidi,co se mnou ty tři měsíce museli vydržet. Ale já se těšila fakt nejvíc!!Ta představa.. nechápala jsem,nechápala jsem ani tejden předem,den předem. A ani včera,předevčírem.


V pátek to bylo ve škole k nevydržení.Všecko se děsivě táhlo,nuda,nuda,nuda,matika poslední hodinu,šílenost.Celej poslední tejden jsem se vracela domů s úsměvem,protože prostě to bylo tak sakra blízko.A v pátek jsem byla fakt jak zhulená.Ne naposledy:D.Takže jsem si doma všecko poctivě zabalila,nalakovala si DOKONALÝ nehty a šla brzo spát.A pak přišla sobota,ten můj vysněnej den,kvůli kterýmu jsem ten začátek školy přežívala,fakt jediný tohle mě drželo při životě,jedinej světlej bod.

Vstávala jsem v šest,abych si ještě umyla vlasy a abych nic nezapomněla doma,klidně jsem mohla vstát dýl,protože jsem pak nic nedělala a jenom seděla na židli. Po osmý mě táta hodil na nádro,sedla na vlak,vystoupila po půl hodině z vlaku a čekala na kámošku a její rodiče s autem.Čekala jsem asi osm minut.Mě to přišlo jako nekonečná hodina:D.Cesta utíkala šííííleně pomalu,jedině spánkem se to dalo zkrátit.Otřesná dálnice do Brna,kolem Brna,směr Zlín. Jakmile se na tabulích začal objevovat Zlín,rázem jsme ožily:D.Tak jsme přijeli do Zlína a jelo se směr hotel.Vedle našeho byl ještě jeden a já sem měla totální halucinace,páč jsem měla pocit,že vidim Tonyho a kapelu.To byl šílenej,šílenej pocit,šok,zmatek... no,nebyli to samozřejmě oni.Ale v tom momentě jsem fakt měla pocit,že omdlim:DD.Magor.Hotel fajn,náš pokoj taky fajn,akorát to světlo,který se furt vypínalo a zapínalo v tý koupelničce bylo docela vadný:D.Hodily jsme si věci na pokoj č. 236! :D a šlo se obědvat. Vsadila jsem na klasiku,smažák s hranolkama:DD to jídlo připravovali asi sto hodin!! :D Ale ty porce to trošku nahradily,byly fakt mega:D.Rychle jsme to do sebe naházely a že se půjdeme podívat,jak se dostaneme k hale,místu konání.Mysleli jsme si,jak to bude šíleně daleko,ale už u hotelu bylo slyšet dunění a fakt jsme prošli jenom jednou ulicí a vyšli kousíček nahoru a tam to bylo! Chtěly jsme koupit placky,ale ty se tu bohužel neprodávaly.Tak jsme to tam obhlídly a vrátily se do hotelu a šlo se do nákupního centra.Trochu jsme bloudily,což mi přišlo nesmírně vtipný a nebyla jsem schopná se přestat smát:DD.Ale nebylo to vůbec daleko,tak jsme tam nakonec dorazily.No,byly jsme trochu víc zklamané,protože tu bylo děsivě málo obchodů,které se v takovejch centrech obvykle nacházej a vůbec bylo všecko a všichni šíleně otravný!:D A ty songy co tam hráli?To bylo taky naschvál.Gangnam style,I'm sexy and i know it?? Seriously?? :DDD Ale tak,koupili jsme pár vánočních dárků a já pro sebe tričko.Asi stokrát jsme prošly kolem nějakejch holčin,co rozdávaly nějaký slevy a oni nám tu slevu ANI JEDNOU nedali.Ani jednou a to jí dávali snad všem. Fakt trapný :D .Po chvíli jsme to tam všecko,co se dalo označit za normální obchod, prošly a přepadla nás děsná únava. Takže jsme sjely po schodech do Billy a nakoupily si tam kostky ananasu a nějaký jídlo,že na večeři. A pak už jsme šly zase zpátky na hotel. Bylo teprve pět hodin a táhlo se to zase hroznym způsobem.Psaly jsme smsky,kontrolovaly fíčko,naposledy přelítly texty,četla jsem si ,večeřely jsme naší extrémně zdravou večeři,hrály karty,polehávaly,jen aby to už bylo :D.

Náš plán byl vyjít v sedm. Tak lehce po šestý jsme se začaly chystat a přesně v sedm jsme vyrazily.Byli jsme tam fakt asi za pět minut,dali nám pásečku(jako maji tam špatně datum konání!! jakýho 27. sakra? :DD) a vzhůru dovnitř.Právě se blížili ke konci Morbid Angel,tak jsme tam chvilku stály a zvažovaly,co dál,bylo nám děsný horko,jelikož jsme šly v bundě a ještě v mikině.Páč nám nějaký chytrolíni řikali,že je tam kosa :D.Nakonec jsme se rozhodly,že strašně rychle půjdeme do hotelu dát tam bundy a vrátíme se :D ..hrozný,nesnášim takový veliký tempo,zvlášť s tou kabelou,kde byla asi tuna věcí :DD.. ale dobrý,vrátily jsme se právě,když skončili.A na řadu měli přijít Cradle of filth,kterým teda zrovna neholduju,ale co bych kvůli Sonatce nepřežila.Pro většinu fanoušků bohužel,pro nás ani tak ne,se udělalo klávesistce natolik špatně,že asi po třech písničkách museli ukončit celou show a odešli.Cha:D Teď přišla naše chvíle,protože spousta lidí odcházelo a my se tak dostaly nadosah první řady.Fakt nadosah:D.Samozřejmě byla plná,tak jsme si stouply vedle a čekalo se,co bude.V tý době se u nás objevil nějakej týpek s kámošem,podle mě to byli prostě Mexičani(faaajn,asi Španělé,co by tu dělali M.,ale stejně jsem jim tak už furt řikala :D) a začal se nás na něco ptát anglicky,že jak se jmenujem,co řiká ta pani na stagi,na jakou jsme přijeli kapelu a takle :D Jenže sranda byla,že byl uplně hluchej a my logicky taky:D Takže se furt ptal,jestli rozumíme,co řiká a já furt řikala že jo,ale že je tu hluk :DDD.. což prostě zase neslyšeli oni:DD.. Právě jsem chtěla zjistit,odkudže to teda jsou, ale oni najednou, že už půjdou a "nice to meet you" a zmizeli:DDD Takže zajímavý.

Po COF byli na programu Kreator,který tušim začli hrát dřív kvůli tomu.Od nich jsem znala jenom pár písniček tak přibližně,který jsem si pouštěla,abych aspoň tušila trochu.To už jsme byli skoro v první řadě,ale furt tam na nás padali pogeři a pořád se to blbě posouvalo a přede mnou furt stál jeden hoš.No,Kreator jako legenda a nebylo ta špatné,ale jako já už chtěla Sonatu!! :D Samozřejmě se na ně běhalo kolečko,posílali lidi nahoře(jo,vim že to má svůj název,ale netušim teď jakej) a tak. Hráli strášně dlouho :D ale pak jsme se konečně dočkali a oni odešli.Což byla naše poslední šance,jak se dostat do vysněný první řady.Nějaký lidi odešli,takže to bylo šílená rychlost,jak jsme se tam procpali,lokty pěkně a šlo se :D.Napřed jsem tam měla tak půl těla :D,ale nakonec jsem se tam vtěsnala celá.My to fakt dali a byli uplně vepředu! Na Sonatku! :DD Ještě by bylo lepší víc uprostřed,ale zas nesmim toho chtít moc:DD.. Takže zase přišlo čekání :D ..Za mnou,jako se mi zdá, že už se to stává pravidlem, si prostě musel stoupnout nějakej úchylnej týpek,kterej furt měl nějakej problém a těm hošanům vedle něj to přišlo šíleně vtipný.Obzlášt tomu hoperovi,kterej vždycky na mě děsně nenápadně koukal,cha! to víšžejo chlapečku:D.A to ještě nevíte,co udělal trapák jeden! :DDD Ale nechápala jsem,jako vždycky,že tam vážně jsem a že za chvíli přijdou,živí,boží,pár metrů ode mě!!:D

Najednou se objevil takovej blonďatej týpek,kterej se objevoval ve videích z letošní tour,který jsem poctivě! sledovala a už se to začínalo nedávat:D ..Začly hrát první tony Wildfire a za chvilku se přihnal Tommy Portimo,kterýho sem bohužel za celej koncert za těma bicíma skoro vůbec neviděla :/,za chvilku po něm se objevil Eliaas a pak!! se přiřítil Tonyyy!!! naprostá euforie,radost šílená,to se prostě nedalo,že tam fakt jako byl !!! :DD,pak přišel samozřejmě Henrik s Markem a pak už to jelo.Hráli jako první písničku Only the broken hear.Uplně jsem byla ráda hlavně,že jsem se fakt ty texty neučila zbytečně,protože asi až na dvě písničky jsem všechno mohla zpívat s nima a takyže jsem tak poctivě činila! Na začátku se tam nahnali fotografové,měli asi dovoleno jen pár minut,takže náš jeden týpek vyfotil( já tu fotku včera našla,je fakt úžasná,takže radost veliká :D ..) Dále hráli Fullmoon,Replicu,The Day,I have a right,Losing my insanity,Black sheep,Don't say a word,Broken,Alone in heaven,Shitload of money,The gun,Paid in full,Cinderblox a Vodku song :).Při The Day si Tony nasadil kapucku a to byla roztomilost sama :D nebo jak seděli při Replice na těch schodech ! Při Paid in full se na nás uplně podíval a ukázal při tom,jak se tam zpvá "on you" prstem na nás,faakt na nás! :DD.A při I have a right se na nás taky podívaaal!!Strašně se mi líbil,jak uváděl Alone in heaven.Nedoufala jsem,že by mohli hrát The gun,kterou jsme jednu dobu poslouchala snad pořád a nepatří k těm písničkám,který by od nich znali všichni.A k mojí největší radosti jsem si konečně taky zazpívala Vodku song,protože voodkaaa,i need some voodka! :DD …Tony je fakt boží,uplně z něj čiší dobrá nálada a sympatičnost a je hrozně akční a furt tam někde lítal a dělal kraviny :D DOKONALÝ.Chci ho domůůů !! :D Ne,ale on je fakt nejlepší :D.Na konci bylo uplně nekrásnější,jak Tony všechny jakože objímal,to bylo fakt boží :DD Chaaa uplnej sen,ne fakt,první řada,oni pár metrů před náma?? Abych nemlela jen o Tonym,tak Elias na nás taky občas mrknul, a měly jsme na něho dokonalej výhled,stál přímo před náma :D a Henrik byl prostě moc vzadu,stejně jako Tommy a Marko,kterej stál uplně na druhý straně.Henrik si tam taky střihnul něco na klávesky).Jako nevšímejte si toho,že tohle vůbec nedává smysl,furt se opakuju a motám všechno dohromady,já to musim všechno ale napsat a jak mě to napadá,tak to píšu :D..No, uteklo to zase šíleným způsobem a nastal čas loučení, začali házet trsátka,který chytil samozřejmě kdo jinej,než ten kluk hoperskej těsne vedle mě sakra!!! bych mu jednu lupla,fakt :DD.. no a paličky házeli snad tři a prostě prolítla těsně! kolem nás a samozřejmě jí nemáme,protože se o ní strhla uplná rvačka na zemi a jako to se fakt nedalo:D.Ručník ani pití je prostě nenapadlo hodit,škoda:D. Odešli děsně kvapně a ani se nevrátili,že by třeba dali přídavek! To mě teda zamrzelo.
Takže po skončení jsme se úprkem vyhnali ven z haly,s domněním,že se někde bude konat autogramiáda nebo něco v tom stylu,ale konalo se velký nic.Kvůli tomu jsme tam hodinu čekali a všichni lidi mezitím odešli do MOR Café,kde se promítaly ty dvd,jenže když jsme se teda rozhodly,že už to vzdáme,tak už tam nikdo nešel a my netušily,jak se tam dostat! :D Tak jsme se rozhodly vsadit na náš orientační smysl a šly jsme prostě kudy nás nohy nesly :D.Neobešlo se to bez naprostýho šílení z Tonyho,to bych vám fakt asi nepřála slyšet,vážně to bylo drsný :DD… no a tak jsme tak šly v tý mikince a svetříku v mínus kolika stupních nočním Zlínem a za náma se objevila nějaká dvojice,že jestli náhodou nevíme,jak se dostat do toho Caféčka,že jdou za náma a mysleli,že to víme :DDD Takže jsme hledali s nima. Prošli jsme podchodem- nesnášim je, a narazily jsme na sympatické tři hošíky,kteří nám oznámili,kudy se tam jde a ještě přidali cennou informaci a to,že je tam beznadějně plno a stojí se venku.Tak jsme se nakonec rozhodly,že to nemá cenu a vrátili se zpátky ke stadionu.A že si teda počkáme,až se vyhrabou z toho stadionu a půjdou do aut.Čekali jsme tam snad dvě hodiny nebo kolik,kosa šílená,fakt magoři :DDD No samozřejmě že jsme se nedočkaly,takže jsme se pěkně naštvaný hnaly rychle na hotel do tepla.To mohlo být tak kolem třetí.
Na hotelu jsme se pustili do prohlížení fotek a videí a komentování všeho,takže jako zábavička :D a přepadl nás šílenej hlad,já naštěstí měla chleba,kterej jsem si prozřetelně nechala,ale jako chudák kámoška:D.Spát jsme šly tak v pět a zdály se nám vskutku krásné sny :DD..ehm.

Tak ráno v neděli jsme v půl deváté vstaly,nasnídaly se vydatné snídaně! a vydaly se ještě naposledy k stadionu a vyfotili spoustu nezbytných fotek.A pak už rychle popadnout věci,odevzdat klíčky od pokoje a směr domů.Fakt jsme měla pocit šílenýho prázdna,kterej přetrvává,ale to bylo prostě děsný. Tak moc se mi nechtělo domů! Pouštěly jsem si znova a znova ty písničky,co hráli a furt nám nedocházelo,že jsem tam před pár hodinama ještě byly. Koukaly jsem se snad tunakrát na všechny ty boží fotky a těch pár videí a nadávaly jsme si,že jich není víc. Ale krátce na to jsem si uvědomila,že vlastně jsme musela tleskat a mávat rukama,takže to je lepší,než mít sice spoustu fotek,ale vůbec si to neužít. Ale ta kapucka mě mrzí no :DD… Na oběd jsme se stavili v Mekáči,kde jsem utratila poslední peníze a dala jsem si salát,kterej byl tak šíleně zeleninovej,až jsem to nemohla dojíst a čokoládovej shake,kterej teda taky nebyl nic světabornýho. A pak už jsme dorazili na místo,kamarádka mě vyhodila na nádru a musela jsem dvě hodiny čekat na vlak.Naštěstí jsem si se sebou vzala druhej díl Milénia od Larssona,takže to uteklo docela rychle.Nesmírně mě naštvalo,že jsem se musela táhnout z nádra domů s taškama,který vážily tak tunu,ale doma se mi po prohlídnutí fotek ta nálada zase zlepšila.No a večerní šílení a záchvaty..ech :DD.Neuvěřim tomu prostě nikdy asi.

Už to je nebezpečně dlouhý,takže to shrnu tak,že Sonatka mě vážně nezklamala a ujistila jsem se v tom,že si post mé nejoblíbenější kapely vážně zaslouží.Ach ten Tonyy!! :D Jsem strašně ráda,že nám to takle s kamarádkou vyšlo.

Cradle of filth
miluju tuhle fotku!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama