give me a few second chances.

5. dubna 2014 v 22:23 | caty. |  thoughts & shouts.
První dubnovej víkend, to jako vážně? Vždyť nedávno jsem si sepisovala předsedvzetí na tento rok a jeho čtvrtina je už najednou nějak záhadně za námi. A přitom můj program se skládá ze stále stejných činností. Škola škola škola a klasický činnosti, který sice dělám ráda a miluju, ale ... Už mě ten život tady pěkně nudí, nikam nejezdim, nikam nechodim, nic novýho. Snad zítřky budou lepší! Potřebuju závan něčeho novýho..změnu.


S krásnějším počasím, rozkvetlou přírodou, novýma cd, novou Hrou o trůny a taky KONCERTEM SONATKY JIŽ ZA 25 DNÍ!!!!!!! Bude to podruhý, co je uvidim, ale bude to uplně něco jiného, než premiéra. Protože: koná se to v malém klubu, nejsou tam žádný zábrany ani security, který by mi bránili ve výhledu, je to na moje osmnáctiny, je to v květnu, je to v Praze, máme odvoz domů, bude to nejvíc boží den a taky moje smrt. Jo. Takle nějak:D. A EXTRÉMNĚ MOC NEJVÍC SE TĚŠÍÍÍM!!
Konečně jsem dočetla Doriana Graye a nutně se musím znova podívat na onen film s Benem Barnesem. Taky se snažím dočíst bylo nás pět, ale nějak to pořád odkládám.
V listopadu přijedou Edguy. Do Zlína na WMOR. Přesně to JEDINÝ MÍSTO v celý ČR, kam jsem nechtěla, aby přijeli. Ale jelikož mě ten, co je nahoře asi miluje, muselo to tak samořejmě být. Což znamená jediný: pojedeme tam s kamarádkou na otočku vlakem:D. Totálně nás to odrovná, jak fyzicky, tak psychicky a hlavně finančně, ale Tobiho už si prostě ujít NENECHÁM, leda za cenu mýho života. Opravdu tam musím jet a taky pojedu:D. Pro představu: je to 7, 5 hodiny vlakem. Ouu yeeah. A taky je to týden po mém maturáku, na který se mi vážně ANI TROCHU nechce a když říkám ani trochu, tak tím myslím to, že reálně přemýšlím o tom, že tam nepůjdu. Anebo že tam půjdu jen na šerpování. Jediný, co bude na tomhle večeru dobrý, bude ten moment, kdy odejdeme do čajovny a již nebudu muset trávit ani jednu minutu s těmahle trapačkama od nás ze třídy. Jojo. Ale předtím budu muset přetrpět několik útrpných hodin. A vlastně... on to bude můj maturní ples! Aha. Na to stále nějak zapomínám. Funny.
V úterý jedem na nějaký setkání s německými studenty do Prahy. Bude to jeden velkej provar a ani se mi tam nechce, ale co bych pro kámošku neudělala, že. A třeba tam narazíme na nějaký kámoše, co maji rodiče milionáře a pozvou nás do Německa a budem moct jít na koncert Tobiho do Fuldy. Tak jo. Už jsem se zmiňovala, že nesnáším školu? A že miluju jaro?
Docela by mě zajímalo, co máte za plány na léto, protože já nic moc a jakožto velkýmu plánovači, mě to docela vadí.

 


Komentáře

1 Inna Inna | Web | 6. dubna 2014 v 0:27 | Reagovat

"První dubnovej měsíc"? Duben má nějaký měsíce? :D (možná jsem trochu moc blonďatá abych pochopila to slovní spojení, ale zdá se mi to nějaký pofiderní :D).
V Šantovce se mi nic moc nelíbilo, takže jen nějaký bižu a rifle, zato jsme se ale s kámoškou pořádně nadlábly v jedné kavárně - bylo to fakt boží, mňam, mňam! :D
Mimochodem, všechny ty koncerty, co tě čekají si MOCMOCMOC užíííj!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama