Květen 2014

inertia.

31. května 2014 v 21:00 | caty. |  snippets from my life.
Poslední den v měsíci, nejvyšší čas se zase ozvat, po třech týdnech! Za tyto týdny se stalo několik (ne)podstatných věcí:
  • Tonda (Tony Kakko) oslavil své 39. narozeniny a nějakou chytrou duši někde na severu světa napadlo, že mu uděláme video složené z různých videí, ve kterých mu každý přeje ve svém rodném jazyce vše nejlepší. Takže. Jsem to točila 19krát, ten 2 sekundy krátký záběr:D. Ale nakonec jsem byla dokonce i spokojená!! Sonatka si to postla na ofi fb, Toník pak děkoval, no ňu:3. To video jsem točila v mém novém tričku k albu Pariah's child, které jsem si objednala z jejich ofi eshopu, když jsem měla štěstí a zrovna byly ten den 50% slevy na určité položky. Taaakže...má první zásilka od Mad Supply! To tríčo je samozřejmě moc boží.

everything is better when you decide that you don't care.

10. května 2014 v 18:04 | caty. |  snippets from my life.
Poslední dny snad ani nevnímám, protože utíkaj tak strašně rychle, já vim, píšu to every fucking time, ale já to nezvládám, dyť ... už je sakra už 10.!!!!!!!!!!!! Od Sonatky je to už dýl jak týden, přijde mi to jen jako krásnej sen, sen, kterej se nikdy ale nestal. Bylo to příliš dokonalý asi, aby to můj mozek byl schopnej pochopit a uvědomil si, koho jsem to vlastně viděla a od koho jsem stála pár cenťáčků...Užírá mě to. To, že si nepamatuju každou minutu toho koncertu, že jsem byla v tranzu or what a prostě nevim,nevim už skoro nic!! Musim se vrátit zpátky, zažít si to znova, vrýt si to všecko do paměti, protože tohle jsou ty dny, na který nesmim nikdy zapomenout...

Sonata Arctica Praha 1/5/2014

3. května 2014 v 23:15 | caty. |  concert's moments.
13. prosince. To je datum, od kterého jsem se těšila na tenhle den, na den mých 18. narozenin, kdy podruhé uvidím Sonatku. Jejich vymodlený koncert v malém klubu. Ty čtyři a půl měsíce utekly nad očekávání rychle, ono tomu pomohlo i hodně různých faktorů. Každopádně 28. března vyšlo epické nové album Sonatky, Pariah's child, takže na naučení nových textů jsem měla měsíc a kousek. Hodně času a ani ho tolik nebyla třeba, protože ty texty jsem uměla po jednom víkendu, některé maximálně po týdnu. Duben utekl velice rychle a najednou byla středa večer posledního dubna a mě jako vždy když někam takle jedu, nedocházelo, že moje miláčky uvidim zítra večer!!!!! V noci jsem se asi 2812x vzbudila a vstávala jsem snad v sedm, protože jsem sakra nemohla DOSPAT A DOČKAT SE!

today is the DAY.

1. května 2014 v 9:46 | caty. |  thoughts & shouts.
Dnes je mi 18. let...mám totiž narozky!
Za pár hodin uvidím společně s jednou z mých nejlepších kamarádek naši nejnejnejnejoblíbenější kapelu jen pár cm před sebou.
Je prvního máje.
Venku je azuro.
Může ten den být ještě úžasnější? :3
....