let the summer begin!

7. července 2014 v 23:11 | caty. |  snippets from my life.
Žijuuu! :D
Ehm. Včera jsem se vrátila z dvoutýdenní stáže v Londýně, byl to určitě velikej zážitek a jsem nakonec ráda, že jsem jela. Čekala jsem něco jinýho i, ale špatný to rozhodně nebylo. Psala jsem si v Londýně speciální blog a do něj vždy zážitky z každého dne, ale sem ho dávat nebudu jsou tam totiž i moje fotky a jména, takže by bylo rázem po soukromí. (Byl určenej pro rodinu a kamarády.) V Anglii jsem se naučila různé věci a různé věci si uvědomila a pochopila.


Že bez rodiny a kamarádů bych žít nemohla a jsou opravdu veliká podpora. Že věci se mění z minuty na minutu a vy nemůžete dělat nic jinýho, než skočit do rozjetýho vlaku a přizpůsobit se. Že dospělí lidi často nejsou schopný s vámi jednat dospěle, i když děti už nejste. A už vůbec nechápou, že někdo může bejt i jinej, než zbytek stáda. Že i když se vám zvedá třikrát za sebou žaludek, není to důvod pro to, abyste se vzdali a vrátili se do pokoje, ale musíte si prostě říct, že to dáte a zvládnout to. A ono to opravdu zvládnete. Všechno je to v hlavě. Jakmile budete mít zafixovaný, že všechno bude ok, tak i přes to, jak těžký a náročný to pro vás je, bude to tak.
První týden byl katastrofa. Jedla jsem brutálně málo, věčně se mi chtělo zvracet, brečet, seknout s tim (ale to nebyla možnost), točila se mi hlava a hlavně, se mi mega stejskalo a bez skypu bych asi byla mrtvá :D. S víkendem se to zklidnilo a poslední dny jsem si to tam vážně užívala. Všechno je to o zvyknutí si. O přístupu. Naučila jsem se samostatnosti, zopovědnosti, přijímat následky za svý rozhodnutí. Rozhodovat se bleskovou rychlostí. Usmívat se na lidi jen tak, poradit jim a dokonce i správně. Jednat i když vůbec netušíte, jak z dané situace ven, ale schovat pod stůl a dělat, že jste neviditelný, nemůžete. Zorientovat se bez mapy! :D Nebát se, nebo spíš, nepřipustit si ten ohromnej strach a nepropadnout mu.

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."
― George Bernard Shaw

Jsem ráda, že jsem se rozhodla loni přihlásit a doma mi teď na poličce leží certifikát o absolvovaný stáži a reference z "mojí" firmy. Nelituju toho ani na minutu, i když jak říkám.. často to bylo pro mě prostě náročný. Ale co chci říct. Pokud se vám taková příležitost naskytne, zkuste to. A pokud vás vyberou, tak jeďte. Je to lepší než vysedávat doma na zadku. Naučíte se toho hodně, podíváte se do světa. A to přece za to stojí:).
_______________________________________________________________________________________________________

Dnešením dnem už pro mě ale také začínají prázdniny! Mé vysněné prázdninky, kterých jsem se tolik nemohla dočkat. Jsou tuuuu!, yes yes yes!Na těchto prázdninách záleží. Musim si je užívat jak nejvíc jen to půjde. Každou minutu.
Plány nakonec také nějaké mám. Výlety, do Telče s jednou kámoškou, do Prahy s druhou kámoškou. Dále do zatím nevymyšlené destinace s třetí kámoškou a sraz po roce v Písečku s čtvrtou :DDDD. Na Šumavu s tatínkem, na dva tři dny do Brna se ségrama. K tetě na týden, do VM na 4 dny. Navštívit spolužačku ze základky. Splnit zbytek z loňského summer bucket listu a vše z toho nového (zatím nevymyšleného:DDD). A dál se uvidí, spontánní plány nejsou nikdy špatnej nápad a já věřím, že letos nějaký budou!

Tak si užívejte. A nejste někdo z Moravy??

 


Komentáře

1 Sodomagor. Sodomagor. | Web | 7. července 2014 v 23:27 | Reagovat

V Londýně? Tak to muselo být super, ne? :) Hned bych jela, kdybych mohla. Hlavně abych alespoň na chvíli vypadla odtud.
A jinak já jsem z Moravy :). Konkrétně z jihu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama