summer: week 2

10. července 2014 v 0:12 | caty. |  snippets from my life.
Stejně jako každý rok i letos si chci psát 'summer diary' :D. Bylo by to fajn napsat nějakej zápisek z každýho dne, nejlíp několik vět, ale při nedostatku času či veliký lenosti, jen slov. Nutí mě to obvykle totiž něco udělat a neležet furt jen v posteli u ntb. I když neříkám, že takový dny nemám ráda (mám a hodně!!) a když prší, tak to prostě je ideální činnost.

7. června
Konečně jsme se jakž takž vyspala: do čtvrt na jednu :DDDD. Pak jsem šla vyvenčit a přivítat se s psíčkem a následně k babičce vyprávět o Londýně, kde jsem byla asi do pěti, večer jsem koukala na seriály a tak. A taky mám kratší vlasyyy.

8. června
Zase jsem spala dlouho, tentokrát do půl dvanáctý. Celej den se honily bouřky a různý přívalový deště, v přestávce mezi nima jsem stihla dojít do města a koupit si rozkošnou krabičku na řetízky :D.Takže jsem potom uklízela a přerovnávala šperky. A večer velmi smyslupná zábava, koukání na YT na různý pěvecký soutěže z různejch zemí :DDDD.


9.června
Dnes jsem vyspávat nemohla, protože jsem šla na vlak ve čtvrt na devět a byla v T. až do tří hodin. Nejdřív jsme byli ve škole vyplnit nějaký dotazníky jako zpětnou vazbu na stáž a podobný nesmysly a pak jsme museli řikat jedný učitelce a zástupci ty zážitky z práce, bydlení a tak! Každej žák. Samozřejmě zábavička NA STO ZBYTEČNEJCH HODIN prostě :DDD...Pak jsme s P šly vyměnit penízky do směnárny a sháněly jsme nějaký věci do městě a pak jsme museli do obchodní zony, páč ve městě samo nic nebylo (koupila jsem si náušnice za 24,- :DD a rozkošné puntíkaté kraťasy, ačkoliv furt ty ideální kraťasy hledám, tohle je jen malá náhražka a útěcha :DDD) a ve čtyři jsem přišla domů. A koukala se až do noci na Přátele :DDD.10.června
Celej den jsem strávila s Přáteli až na přestávku, kdy jsem si uklízela skříň a poličky a pomáhala mamince! :D

11.června
Vyzvednutí receptu, nákupy jídla, Přátelé, spánek, deprese!!! z mojí budoucnosti (omg omg what the fuck am i going to do?!!!), hledání tenisek na netu. Toť je vše z mého záviděníhodného prázdninového programu!!

12.června
Hledání informací o Šumavě a nemilé zjištění, že na rezervaci ubytování je už příliš pozdě. Po obědě venčení, babička a pečení malinové bublaninky! A potom zaseeee ten zpropadenej pc! Ale také po dlouhé době cvičení, který teď chci zařadit do svého denního programu! Nebo spíš, musím, jelikož spokojena opravdu nejsem :D.
13.června
Ubytování nakonec máme, jooooo! :D Jinak. Jsem se dívala na Přátele, pouštěla dědovi mojí krásnou prezentaci o Anglii, četla si aaaaaaaaa... to bysme měli zhruba všechno. Ehm. Výtečný program opět, prostě výtečný!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama