summer: week 3

19. července 2014 v 12:25 | caty. |  snippets from my life.
14. července
Už začíná třetí týden prázdnin, to neee :(. Díky mé šikovnosti jsem si zapříčinila to, že se od jedné z našich drogerií budu držet dál :DDD. Netřeba to dále rozvádět. Začala jsem cvičit program se Shaunem T. FOCUS T25.


15. července
Procházkování s psíkem, pokračování v rozečtené knize a zase Shaun. Stále taky sleduju Přátele, končim 4. sérii :D.
16. července
Dnes jsem byla aspoň aktivní! V deset jsem měla sraz s kamarádkou, s kteoru jsme klasicky prošly velkou část města a probraly všechno a všechny :D. Od ní jsem zamířila k babičce, pak do Billy a k sestřenici. Na oběd mamka udělala lilkovou směs a bylo to moc dobrý. Dopoledne bylo nádherný! počasí, ale odpoledne se to samozřejmě uplně obrátilo. No a samozřejmě jsem potřebovala jít do města, takže v přestávce mezi bouřkama jsem rychle zamířila směr pošta, drogérka (jiná než ta z pondělního incidentu!:D) a knihovna; kde jsem si půjčila několik knížek, které jsem už dávno chtěla číst, detektivku a vzhledem k množství knih, co mám přečtenejch do školy, tak i něco do ní. Večer patřil balení a chystání se na zítřejší odjezd na Šumavu!

17. července
Zde.

18.července

Víkend 19. a 20. července
Venku vedro na padnutí, trávila jsem ho tedy zalezlá doma, pěkně s melounkem a Přáteli :D (už to začíná bejt dost trapný, vim... ale už jsem dokončila 5. sérii, jsem tedy v půlce a dávám si přestávku!).
 


Komentáře

1 /S /S | Web | 19. července 2014 v 12:40 | Reagovat

celkom rýchlo idú tie prázdniny :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama