summer: week 4

23. července 2014 v 23:27 | caty. |  snippets from my life.
21. července

22. července


Prázky utíkaj rychlostí blesku, ostatně jako vždycky, a tak jsem si řekla, DOST sezení doma u Přátel!! a snažim se každej den něco udělat! (i když občas se nějakému tomu dílu Přátel stejně nevyhnu! :DDD) Jako tyhle prázdniny jsou zatim nic moc, ale spren bude lepší..jenže pak už je září :( ...Včera to byly ty sušenky. Dneska jsem si vytřídila šuplíky a poličku s učebnicemi a sešity převážně z letošního roku. Skvělej pocit, i když toho byla asi tuna a musela jsem to všechno pěkně rozdělit to složek a šanonů, vyházet spoustu zbytečnejch papírů a písemek, no ale z výsledku jsem měla radost. Protože mám konečně přehledo tom, co kde je a kolik toho (a to hlavně) nemám k MATURITĚ!!!! Jasně jasně je červenec, ale panika je všudypřítomná a každý den je tu se mnou. Potom jsem taky byla venčit, ráno jsem přečetla kus Anny Frankový a na poště. A večer v jedenáct jsem lezla po stolech a vyvěšovala si pohledy ze zahraničí na zeď :DDDD. Ale je to hezký na pohled, akorát musim zařídit, aby se sbírka rozrůstala.

23. července
Nic moc...Venčení, poté tři hodiny s Mlhama Avalonu.. :D. A konečně jsem ochutnala Cider, jablečnej a už se těšim na ochutnávání těch dalších!

24.července
Myla jsem okno a tak. Tenhle způsob prázdnin mě faaaakt neuspokojuje!!! Už aby byl příští týden, pleeeeaaaseee!!!

25. července
Už je to ale opravdu špatný. Od rána až do čtyř hodin jsem se dívala na Slide, který jsem rozkoukala včera v noci.... což je australskej seriál inspirovanej Skins. Nemůžu srovnávat, protože Skins jsem neviděla. Odehrává se v Brisbane a je to moc faaaajn! Taková oddychovka, ale docela jsem si při něm nasmála a prostě to rychle utíká, všechny díly. Škoda, že je jen tahle jedna série, ale aspoň jsme se vyvarovali situace, že by z toho vznikla podobná sra*ka jako TVD a tak. I když ty dvě bejt klidně mohly ;D. Každopádně pokud se nudíte, tak určitě doporučuju. Moje oblíbená postava je určitě Eva :D.
Večer začíná moje "práce" alá hlídačka psíka.

26. července
V noci jsem vůbec skoro nespala, takže vstávání už v osm!!, dělala jsem u babičky ovocnej koláč. Ranní procházka s psíkem a pak jsem zjisitla nejhorší zprávu za posledních xxxxx dní!!! Že Sonatka, která za týden přijede do Ostravy na fest... má meet and greet plus AUTOGRAMIÁDU (která prostě NEMOHLA BEJT NA TĚCH DVOU PŘEDCHOZÍCH KONCERTECH, KDE JSEM BYLA)!!!!!!!!!! No a organizátoři Ostravy v plamenech prostě .... si vymysleli, že na meet and greet můžou jít dva lidi, který napíšou nejlepší odpověď na to, co by byli schopní udělat proto, aby se s nima potkali. No ALE TY TRAPÁCI VYBRALI NAKONEC NE 2, ALE ROVNOU 6 LIDÍ!!!!! Jako what the fuck?!!!! Takže já jednou!!!! nemůžu jet na jejich koncert a ujdoou mi ne jedna, ale DVĚ!!!!!!!!! šance, jak se s nima osobně setkat?!!! A jako kde je nějaká spravedlnost?!!! I mean... co jsem komu sakra udělala, že se mi tohle děje?!!! Však to nebylo zas tak nereálný!!! Ale fakt mě nenapadlo, že když jsem měla pocit, že dělám správný rozhodnutí a šestřim si ty prachy na koncerty dalších miláčků, který jsem narozdíl od Tondy a spol. ještě neviděla, se tak ukrutně spletu!!!! Hmmm takže od toho se odvíjí moje nálada po celý den a jediný, co jsem dělalala, bylo koukání na filmy. A taky vysvětlování našim, že conversky jsou sice drahý, ale že se to vyplatí, což dřív než oni pochopí, tak budu mít vnoučata. OMG. Viděla jsem Stuck in love a The Prisoners a obojí doporučuju, i když to první je komedie/drama a to druhý temnej thriller :D. Plus jsem dočetla Deník A. Frankový.


27. července
Nejprve jsem chtěla celej den zasvětit nicnedělání, ale nakonec jsem po obědě odjela na návštěvu k příbuznejm na vesnici. Zahrát si trošku na důležitou a ukázat jim mojí krásnou prezentaci o Londýně! :D Ale jako jo,jsem ráda, že byla možnost vidět sestřenku a i zbytek. Nejvíc mě bavilo, jak jsem vyprávěla a všichni se na mě dívali a snad i poslouchali, což mě vážně těší! Přijela jsem a rovnou jsem šla pro psa, no ale začla krásná bouřka, takže menší návštěva babičky a pak už konečně procházka. Plus jsem zkoukla další film: Disconnected.
 


Komentáře

1 veronika veronika | Web | 26. července 2014 v 12:56 | Reagovat

ja taky byla vyklepana z maturity uz v cervenci. a to pockej, az prijdes v zari do skoly a bude se na tebe valit to vsechno, co po tobe profesori (udajne) budou chtit u ty maturity:D ale z vlastni zkusenosti, tak 3/4 veci, co nam naslibovali, ze je budeme muset umet, jinak bye, tak nechteli vubec:D:)

2 E. E. | Web | 30. července 2014 v 18:05 | Reagovat

máš naprostou pravdu - nevím, jak se to stalo, ale červenec utekl rychlostí blesku! zítra srpen a já sakra taky převážně seděla doma!! pořádně si užívej, jelikož příští rok musí být náš:)
je deník anny dobrý? přemýšlím, že si ho půjčím:)
alespoň nejsem sama, komu už TVD přijde vážně ohrané, i když na něj pořád koukám... v podstatě je to ale stejně pouze kvůli Damonovi a Enzovi :D
pořádně si užij srpen!!! a v září směle do boje:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama