Srpen 2014

summer: week 9

31. srpna 2014 v 12:21 | caty. |  snippets from my life.
Homemade stojánek na náušnice od mojí šikovné tety!

summer: week 8

27. srpna 2014 v 12:19 | caty. |  snippets from my life.
18.8. - 24.8.
Tento uplynulý týden si dovolím označit za nejvíce akční v celé prázdninové historii :D a také jsem doma pobývala jen dva večery/noci. V pondělí jsem vyrazila brzy ráno s mojí nejdávnější :D kamarádkou do pražského Chodova nakupovat. Mým cílem byly především boty, které sháním už asi 9876 let a umanula jsem si, že bez nich jednoduše neodjedu! A tak jsem je konečně sehnala, i když to byl dost oříšek. A hlavně potom, co jsem si je koupila, se začaly jak na potvoru objevovat všude a hezčí, ale co nadělám :D. Jinak to byl velmi fajn den a společnou fotku nám fotila módní editorka časopisu Fashion club, vypadá tedy relativně na úrovni :D. Pak jsem si ještě koupila jen bio šampón, dárek pro mamku a to je asi vše!


jako správný trapáci

summer: week 7

15. srpna 2014 v 11:04 | caty. |  snippets from my life.
11.8. -17.8.
These days...deštivé počasí, které vládne za okny rozhodně nepobízí k tomu, abych si poslední DNY prázdnin užila a vytřískala z nich co největší množství zážitků a momentů, na který budu pak nejen v zimě ráda vzpomínat. Místo toho je tam tak podzimně, že radči ležím v posteli, piju čajíky z mého nového HRNCE na čaj :D /ehm, má totiž 660 ml/ a dívám se na další a další Přátele. Navštívila jsem taktéž knihovnu a půjčila si pět knih z "povinné četby" (ale u nás ve škole něco takovýho vůbec není) a snažím se je přelouskat, ale do mejch oblíbenejch severskejch detektivek to má daleko a proto to jde velice pomalu. Zamračeno, zima a nedostatek vyžití taky poskytuje mojí mysli velkej prostor pro přemejšlení o nesmyslech. Třeba mám nutkání srovnávat se s lidma, s kterejma se fakt srovnávat nemá přece cenu nebo panikařit. A taky se od toho odvíjí moje sny, kde třeba lítám nad naším městem, abych nemusela jít na základkovej slučák :X (a to je ještě ten v pohodě). Včera a předevčírem jsem si prohlížila starý fotky, nejdřív u dědy, jehož fotky jsou vážně téměř 100 let starý a potom mojí mamky a poprvý jsem viděla lidi a příbuzný, který jsem znala jen z vyprávění. Nostalgia is bitch. Vyfotila jsem fotku do jedný soutěže a jsem na ní vcelku pyšná, tak snad to ocení i pořadatelé :D. Občas zajdu ven se psem a na poště si mě už vážně musí pamatovat. Pevně věřím, že poslední dva týdny bude ještě moooc hezky, protože ač se to nezdálo, nějaký plány ještě dokonce mám. A proto si jdu dneska koupit, stejně jako loni, jízdenku na léto :3. Jop a taky jsem začla dělat maturitní otázky na angličtinu (no a co že mám hotovou jen jednu a to ještě navíc ne celou). Aspoň to budu mít ve školním roce z krku, protože si nedělám naděje, že bychom v hodinách něco dělali, heh. Dorazily mi dva balíčky henny (jako vyhodila jsem 150,- protože jsem si myslela, že mi ten jeden zdarma už nepošlou, otřesné :D), takže red head will it be!! Dále Apocalyptica uvedla na svym fb, že budou na tour spešl VIP vstupenky a ani nejsou ZAS TAK DRAHÝ, takže...JÍ MUSIM MÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (stačí sehnat ty prachy, not so hard :DD).
Edit neděle: tu fotku mi samozřejmě nevybrali, ale ten jejich "výběr" je velikej výsměch, takže fakt netušim, kdo rozhoduje pro jaký fotky se bude hlasovat!!! fotografování očividně nerozumí.summer: week 6

11. srpna 2014 v 11:51 | caty. |  snippets from my life.
Celý tento týden jsem strávila již tradičně u mé tety, která tvrdí, že jsem její oblíbená neteř. Bylo to jako vždy velmi...zajímavé. Aneb děti vě věku 2,5 roku, 9 a 12 jsou fakt potěšení :D. Ve vlaku jelo sice spousta lidí, ale ne nikdo, s kým by se dala navázat řeč, takže to mě poněkud mrzelo, dřív takovejch lidí jezdilo tolik. Užila jsem si pití litrů ledového kafe nebo čokolády, skvělého jídla, návštěvu rozkošné kavárničky se sympatickym číšníkem alias bradkáčem. Několik chvil ze Svatovavřineckého posvícení (Fleret :D), malé nákupy (aneb milujuu slevy, akorát peníze ubývaj záhadným způsobem), návštěvy dětského hřiště :D. Rozkošné městečko Tovačov a jeho zámek. Obdržela jsem obří 660 ml hrneček na čaj, že k svátku :D. Podívala jsem se na Before Sunset a zamilovala se ještě víc do Ethana :3 :D. A koukala se sestřenkou na spoustu dílů Přátel. Působila jako nekompromisní úklidová četa. Přibrala tam, kde to není nutné :D. Týden byl tak akorát.


summer: week 5

2. srpna 2014 v 14:21 | caty. |  snippets from my life.
28. července