summer: week 8

27. srpna 2014 v 12:19 | caty. |  snippets from my life.
18.8. - 24.8.
Tento uplynulý týden si dovolím označit za nejvíce akční v celé prázdninové historii :D a také jsem doma pobývala jen dva večery/noci. V pondělí jsem vyrazila brzy ráno s mojí nejdávnější :D kamarádkou do pražského Chodova nakupovat. Mým cílem byly především boty, které sháním už asi 9876 let a umanula jsem si, že bez nich jednoduše neodjedu! A tak jsem je konečně sehnala, i když to byl dost oříšek. A hlavně potom, co jsem si je koupila, se začaly jak na potvoru objevovat všude a hezčí, ale co nadělám :D. Jinak to byl velmi fajn den a společnou fotku nám fotila módní editorka časopisu Fashion club, vypadá tedy relativně na úrovni :D. Pak jsem si ještě koupila jen bio šampón, dárek pro mamku a to je asi vše!


jako správný trapáci

Dále jsem byla v Brně, kam jsem odjela v úterý a vrátila se ve čtvrtek. Brno samotné mě tedy nijak neuchvátilo, nicméně Špilberk to trošku napravil :D. Viděla jsem zhruba ty nejznámější místa,třeba Šutr :DDD. Ne dobře. A v závěru prvního dne, kdy už mi bylo na padnutí, jsme si daly v McCafé se sis horkou čokoládu a obsluhoval nás zajímavej týpek! A poprvně jsme museli v Mekáči za použití WC platit, ale my jsme špionsky platily jen 5,- každá místo 10,-, ale jako wtf :D. Taky už jsem jela šalinou! (a vyhodila asi milion za ty jejich fucking jízdenky). A učinila zajímavá zjištění, třeba, že je tam vysoká koncentrace Šutráčů a metalistů :D. Že módní cítění zdejších obyvatel je na velice nízké úrovni. A je problém najít pořádnou kavárničku!! Konečně jsem se také podívala do Mikulova, vinařského městečka, kde je všechno extrémně rozkošný! A to ve středu. A pasovala jsem ho na to nejrozkošnější městečko v republice :3. Počasí ovšem bylo nejmizernější na světě. Od toho se taky odvíjela moje nálada, nicméně nadšení z toho, že jsem tam konečně taky už byla!, se mi tím nezmenšilo. Každopádně jsme zde byly pouhé tři hodiny a proto je potřeba, jet sem brzy znovu, za lepšího počasí! A haaah přestupovali jsme v Břeclavi, což je dávnej soukromej vtípek, ale poznamenat to musím :D. Prostě, Břeclav. Závěrem, jižní Morava konečně navštívena, tyhle dva dny považuji za dobrý začátek, protože tahle část země se musí projet důkladně.

Brno

Mikulov


Doma jsem si přesbalila věci a v pátek sedla opět do vlaku a opět směr Morava :D. Tentokrát k mojí tetě do Valmezu. Poté, co jsem po mírných komplikacích na začátku cesty přijela, trochu si odpočinula a hlavně se najedla, jsme šli na chvíli do města a potom za babičkou. Byly tu ( u tety) až do neděle moje sestřenice, takže žádná nudička. Sobotní program byl následující - sekáče a pekárna; zewlení doma a oběd; babička; návštěva mamky a zvířat :D tetinýho přítele; pizza; letní kino Tři bratři a mega promoknutí aneb trošku hardcore letní kino; půlnoční dýchánek s rumovým čajem a autobusem s Toffife :D. Bartolomějská neděle, to na oběd přijeli rodiče sestřenic s Matouškem. A cca ve čtyři jsme se přesunuli k babičce opět, kde byla brutální zima venku :D. Nicméně, se sestřenkou jsme si udělaly procházku po okolí, probrali Stroma a Škáďu :DDD a dobře se bavily a vysvětlila jsem jí různé a jiné důležitosti. Potom, když už všichni odjeli domů, jsem konečně babičce a dědovi ukázala spoustu fotek z uplynulých měsíců a akcí a domů šla asi v půl desátý. A spát tak ve čtvrt na jednu, protože jsem absolutně nic nestíhala a na pondělí posledního týdne prázdnin jsem měla spoustu plánů!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama