Září 2014

expected: fall 2014

21. září 2014 v 17:07 | caty. |  thoughts & shouts.
All right, za dva dny nám oficiálně začíná podzim a mě přijde, že jsem v poslední době psala příliš málo seznamů, plánů, whatever a nutně je třeba to napravit! Dnes tedy o tom, co mě čeká v druhé polovině roku.

don't judge my choices, if you don't understand my reasons.

16. září 2014 v 19:41 | caty. |  snippets from my life.
  1. Brigádka: tatínek mi totiž domluvil účast ve volební komisi, při komunálních volbách, který budou v půlce října. Peníze jsou za to dobrý a ta práce samotná by těžká bejt neměla, akorát zdlouhavá a pokud tam se mnou budou samý trpký důchodkyně, tak extrémně nudná, ale #ineedmoney.
  2. Ekonomická soutěž: lol spolu s několika dalšími spolužáky jsme se nějakým podivným způsobem dostali do okresního kola, takže HAHAHA, na začátku října uvidíme, jak moc je to s našimi znalostmi slavné :D. (všichni totiž dobře víme že to byl jeden velký omyl)
  3. Knížky: v posledních dnech jsem přečetla docela dost knih, převážně teda byly do školy, ale která do ní nebyla, je Vraní dívka. No, na obalu se píše "jen pro silné povahy" což můžu jedině potvrdit, je to docela.. ew. První díl severský trilogie, yes please, další díly si rozhodně přečíst chci. Ačkoliv to nebylo tak strhující, jak jsem čekala ani tak nechutný.
  4. Křiváček: v mém šatníku se konečně objevil černý křivák. Nečekaně jsme ho objednávala na internetu a je moc hezkej, jedinou vadou je, že mám neustále pocit, že je třeba si objednávat vel. M a přitom S by bylo just fine. Ale co už, tak hrozný, abych toho miláčka nemohla nosit, to neni.
  5. Nemoc: ve čtvrtek ráno nám začal hořet na nádraží vagón, což zapříčinilo půlhodinové zpoždění (jen) a jelikož první hodina byla tělocvik na hřišti, kam se musí dopravit busem a pěšky, dostala jsem se tam až v půl devátý. Tedy po první hodině a zrovna když jsem přišla, tak se začali chystat zpět do školy pěšky nikoliv busem (lístek K NIČEMU). Ale abych se dostala k pointě. Během tý doby mě začalo ukrutně bolet k krku a celkově se mi dělalo mdlo a proto jsem jakmile se to dalo, odjela domů. A od tý doby jsem nemocná, JUPÍ.


ruska.

13. září 2014 v 19:11 | caty. |  listening rn.
"Ruska is kinda hard to explain. It could just mean "The colours of the Fall" but it's much more. It's one of the most beautiful things in the world, especially in Finland. Basically it means the glory of colours in the trees leaves in the autumn, when all the tree leaves are yellow, orange, red and brown and the forest shifts colour from green to red-ish in just few weeks. "


in september.

12. září 2014 v 10:22 | caty. |  listening rn.

naprostá posedlost touhle písničkou.
a i těmito!! mohla bych je poslouchat ALL THE TIME.a taky BFMV, dřív mě tahle písnička vůbec nezaujala.. ale teď?

this moment.

10. září 2014 v 20:23 | caty. |  thoughts & shouts.
You lose people you don't want to lose, memories start to feel too distant, you have to let go and move on. You should have your mind in the present but it wanders in the past and fears the future. Suddenly you have million things you want to get done immediately and be a super human, but you don't know where to start. Walking in the nature and just breathing works almost every time. Everything is okay as it is. There's no need for a fresh start, or having pressures to be a perfect person. Just living the moment and doing what's best in every moment is the best you can do. Breathing and existing is enough. When you realize that, everything starts to feel easier. Trying to find the positive sides of things and not fall into the negativity trap. Happiness doesn't require anything major. Nothing more than this moment, yourself, breathing and existing.


(Mariannan)

before the summer ends.

5. září 2014 v 21:32 | caty. |  snippets from my life.
První školní týden jako čtvrťačka mám za sebou, už mi zase přijde, jako bych školu nikdy neopustila a žádné prázdniny ani nebyly. Letos jsem začátek roku fakt neprožívala, minulý roky mi bejvalo špatně a tak, ale teď? Jako by to ani nebylo, asi jsem prostě věděla, do čeho letos jdu, i když představy stejně bejvaj jiný než realita.
Abych nějak shrnula prázdninky..byly tak nějak průměrný. Určitě ne špatný, ale na můj vkus jsem v červenci trávila příliš času doma. Ale srpen byl dost výbornej :). Navštívila jsem spoustu míst, byla s kamarádama a rodinou, akorát to počasí bylo mizerný.