before the summer ends.

5. září 2014 v 21:32 | caty. |  snippets from my life.
První školní týden jako čtvrťačka mám za sebou, už mi zase přijde, jako bych školu nikdy neopustila a žádné prázdniny ani nebyly. Letos jsem začátek roku fakt neprožívala, minulý roky mi bejvalo špatně a tak, ale teď? Jako by to ani nebylo, asi jsem prostě věděla, do čeho letos jdu, i když představy stejně bejvaj jiný než realita.
Abych nějak shrnula prázdninky..byly tak nějak průměrný. Určitě ne špatný, ale na můj vkus jsem v červenci trávila příliš času doma. Ale srpen byl dost výbornej :). Navštívila jsem spoustu míst, byla s kamarádama a rodinou, akorát to počasí bylo mizerný.


Rozvrh je, řekla bych, normální. Ale ještě se stejně prej bude měnit. Předmětů máme letos jen asi 10, samý, kde se musí makat a učit, yaaay. Všichni furt straší a mluví o matuře, nervy z toho mám pořádný a bojim se toho, jak NIČEHO předtim, ale s pořádnou přípravou to snad zvládnu. Nemám vlastně na výběr. Pak bych chtěla samozřejmě na VŠ, takže vybírám a uvažuju, jakou a kde ji vybrat. Snad jsem i vybrala, ale .. stoprocentně jistá si rozhodně nejsem. Za tři měsíce a kousek máme maturitní ples, šaty už mám, nejsou nějaký princeznovský ani šokující a ani originální, ale mě to na ten jeden večer stačí a navíc, o svym maturáku jsem nikdy žádný velký ani přehnaný představy neměla. A zatim se na něj vlastně netěšim. Asi se nechám překvapit :D.

Nejvíc mě rozčiluje počasí, ještěže poslední dva dny bylo pořádný babí léto, jinak bych byla opravdu hodně naštvaná a mrzutá. Dnes jsme odpoledne byly se ségrou na procházce a počasí bylo strašně boží! Kéž by nikdy neskončilo, moc se na ty sychravý dny netěšim a navíc, vždycky se zdá, že nikdy neskončí. A navíc.. jediný, co budu moct dělat, je učit se. Ale ne dobře, mám ještě docela nějaký plány na podzim, abych se nezbláznila nudou a školou :D. (podzimní túra na Moravě, Designblok, koncertíček!!!...)

Přišly mi dva pohledy, z Novýho Zélandu!! a Floridy, nádhera :)). Fotky sem postnu pozdějc.

A tyhle knížečky čekají na přečtení, ale ještě chvilku to potrvá, musim přečíst něco do školy.. Ale stejně to nevydržim a budu jich číst víc najednou :D.


Všem letošním maturantům přeju hodně štěstí a silné vůle při učení!! :) (a stejně nemůžu pořád uvěřit tomu, že jsem se dostala do posledního ročníku a všechny předchozí roky na SŠ ve zdraví přežila, že už jsem maturant, že jsem tak .. velká a vůbec :D POTŘEBUJU ZASTAVIT ŽIVOT.)
 


Komentáře

1 Sofrimento Sofrimento | Web | 7. září 2014 v 11:37 | Reagovat

Hah. Jo, taky bych potřebovala zastavit život.
A hodně štěstí. To zvládneš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama