don't judge my choices, if you don't understand my reasons.

16. září 2014 v 19:41 | caty. |  snippets from my life.
  1. Brigádka: tatínek mi totiž domluvil účast ve volební komisi, při komunálních volbách, který budou v půlce října. Peníze jsou za to dobrý a ta práce samotná by těžká bejt neměla, akorát zdlouhavá a pokud tam se mnou budou samý trpký důchodkyně, tak extrémně nudná, ale #ineedmoney.
  2. Ekonomická soutěž: lol spolu s několika dalšími spolužáky jsme se nějakým podivným způsobem dostali do okresního kola, takže HAHAHA, na začátku října uvidíme, jak moc je to s našimi znalostmi slavné :D. (všichni totiž dobře víme že to byl jeden velký omyl)
  3. Knížky: v posledních dnech jsem přečetla docela dost knih, převážně teda byly do školy, ale která do ní nebyla, je Vraní dívka. No, na obalu se píše "jen pro silné povahy" což můžu jedině potvrdit, je to docela.. ew. První díl severský trilogie, yes please, další díly si rozhodně přečíst chci. Ačkoliv to nebylo tak strhující, jak jsem čekala ani tak nechutný.
  4. Křiváček: v mém šatníku se konečně objevil černý křivák. Nečekaně jsme ho objednávala na internetu a je moc hezkej, jedinou vadou je, že mám neustále pocit, že je třeba si objednávat vel. M a přitom S by bylo just fine. Ale co už, tak hrozný, abych toho miláčka nemohla nosit, to neni.
  5. Nemoc: ve čtvrtek ráno nám začal hořet na nádraží vagón, což zapříčinilo půlhodinové zpoždění (jen) a jelikož první hodina byla tělocvik na hřišti, kam se musí dopravit busem a pěšky, dostala jsem se tam až v půl devátý. Tedy po první hodině a zrovna když jsem přišla, tak se začali chystat zpět do školy pěšky nikoliv busem (lístek K NIČEMU). Ale abych se dostala k pointě. Během tý doby mě začalo ukrutně bolet k krku a celkově se mi dělalo mdlo a proto jsem jakmile se to dalo, odjela domů. A od tý doby jsem nemocná, JUPÍ.PRX 4 hodiny aneb jakneusnout challenge právě začala

banánovo vločkový lívanečky se setkaly s velkym ohlasem ;D

křivák protože prostě je to nutnost

nemoc right now:(


zmiňované pohledy, mezitim mi přišel ještě z Kanady :3

ty mušle jsou dost funny

šetříme!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama