expected: fall 2014

21. září 2014 v 17:07 | caty. |  thoughts & shouts.
All right, za dva dny nám oficiálně začíná podzim a mě přijde, že jsem v poslední době psala příliš málo seznamů, plánů, whatever a nutně je třeba to napravit! Dnes tedy o tom, co mě čeká v druhé polovině roku.

#1 ŠKOLA
Mimo klasického učení (kde teda MÁM dost na čem pracovat, protože už jsem obdržela první známky a... ano,byly to kule), u kterýho bude pochopitelně potřeba navýšit jeho intenzitu, sem patří i pár dalších akcí. A musim si sestavit svůj seznam knih k maturitě a aspoň něco dalšího dočíst.
  • Ekonomická soutěž, říjen
O tom jsem se zmiňovala už dřív a bude to propadák! Obdržely jsme nějaký materiály, jakože na přípravu, ale fakt si nemyslim, že na to budu mít čas a hlavně chuť...
Plus máme psát několik dalších podobně zaměřenejch testů, takže se moc těším! :D
  • Exkurze ČNB, říjen
  • Edison projekt na naší škole, říjen
Aneb konečně zas potkám nějaký cizince a hlavně má přijet nějakej Australan :3.

#2 MINI BRIGÁDA, říjen
Volební komise.

#3 PODZIMNÍ PRÁZDNINKY, říjen!
Chceme jet se ségrou na trip na Moravu, snad to vyjde :3. Na stejném místě jsme byli loni v létě a na podzim to tam musí bejt prostě extra epický. Ještě aby bylo hezký počasí.

#4 MATURÁK, listopad
Nu už se to šíleně rychle blíží a já fakt nevim, jestli se mám těšit. Mám boží song na nástup, kterej všechny určo potěší :DDDD lol. Ale vzhledem k obsahu naší třídy ehm si myslim, že čím dřív z něho odejdu, tím líp.
Čeká nás v říjnu natáčení maturitního videa, je mi jasný, že to dopadne hrozně, yaaaay!

#5 KONCERT Amoral a Dark tranquillity Plzeň, listopad
A pro změnu něco, ohledně čeho jsem VELMI nadšená! Hrajou tam teda i další kapely, ale mě zajímaji jenom tyhle dvě. Detail, že ještě nemáme koupený lístky, ani pořešenej odvoz :D.
V nejhorším budeme nocovat v noční Plzni (a umřeme). Ale vážně to bude boží.

#WHAT ELSE
Letos chci vyfotit hodně fotek, jak se slunnou tváří podzimu, tak s tou mlhavou a sychravou. Plus mám několik dalších nápadů, jen je zrealizovat!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A vím, že do toho půlroku se zahrnuje i prosinec, ale... to je ještě daleká budoucnost! :D

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama