the light that brings the dawn.

11. října 2014 v 21:43 | caty. |  snippets from my life.
  • Týdny letí jako splašený a za měsíc a pár dní už mám maturák. Navíc prostě všechno utíká tak rychle...a těchto 7 dní nebylo výjimkou..V pondělí just basic day in school. Po delší době jsem si vylosovala adresy na Postcrossingu a poslala je. Ale jiný země než Německo a Rusko asi neexistují. Úterek ta soutěž v Písku. Very funny day :D. Abych to shrnula: poslední ani první (lol) jsme nebyly; zjistily jsme, že určitý lidi by mohli bejt docela dobrý kámoši, ale protože jsou zrušený, tak to nevyjde; (ne)pochutnaly jsme si na podivném obědě alá karbenátek=obalenej salám;neustále čekaly asi sto hodin BEZ MOBILŮ, který nám byly hned na začátku zabaveny;obdržela jsem za účast MEGA růžovou gumu (y) a domů jsem jela tou nejvíc nelogickou a nesmyslnou cestou na světě. Jak řikám povedenej den. Středička patřila ráno doktorce, takže jsem jela do T. až pozdějším vlakem (abych toho samozřejmě co nejvíc zameškala,cha) a pak hodina angličtiny a praxe, kdy jsem dostala dvě jedničky :3 a pan učitel nám věnoval příliš velkou pozornost. A dozvěděla jsem se nejhorší zprávu měsíce a to, že koncert Apocalypticy, kterej měl bejt v dubnu! je přesunut s celým evropksým tour až na ŘÍJEN PŘÍŠTÍHO ROKU, takže musím čekat CELEJ ROK!!!!! Byla jsem poněkud nepříčetná. A jako.... WHY WHY WHY?!!!! :((((( (já vim proč, jen to odmítám pochopit....). Čtvrtek byl taky interesting. Naše třída jela na exkurzi do Prahy, ale my s kámoškou, jako správné narušitelky celých čtyř let, jsme nejely. A tak jsme musely jít do školy. Původně jsme měli bejt ve vedlejší třídě, tj. lycku, ale tahle představa se nám velmi málo zamlouvala a tak jsme všem učitelům, který oni měli mít oznámily, že budeme v naší třídě. Samy, protože tam prakticky nikdy jinej ani nikdy nebejvá, než naše třída. Ale velmi nečekaně! jsem jela už v jedenáct zase zpátky domů, protože lycko nějakym zázračnym způsobem zařídilo, aby délka jejich vyučování byla jen tři hodiny. Najs. A ještě by bylo fajn podotknout, že žádnej učitel nevěděl nic o tom, že tam máme bejt. Ale nevadí, my jsme přece poctivý študenti. Aspoň jsme udělali tu zpropadenou prezentaci o stáži, když už nic. Odpoledne jsem věnovala dokončení odpovědi na dopis Benovi (do Austrálie!!!!!!) a losování dalších adres na Postc. a k mému nesmírnému nadšení jsem vytasila akorát další Němce a Rusky. Jupí. Rovnou jsem to všechno odpoledne stihla odnést na poštu. Včera, tedy v pátek, jsem zůstávala doma, páč do školy se mi prostě nevyplatilo jet, a v jednu už šla na volby. Domů jsem přišla po desátý, rovnou do postele a spát. No a v osm ráno vstávat, pořádný kafe a opět směr volební komise, domů jsem přišla až v půl šestý večer. Síla mi zbyla akorát na to, abych sebou plácla s ntb do postele. Teď dopíšu článek a pak postel čeká! Brigáda to byla vcelku dobrá, čekala jsem to horší, i když to sčítání bylo docela hodně vyčerpávající a vyžadující soustředění. Dočetla jsem Volání kukačky a přečetla půlku Petra a Lucie, protože učit se jsem nějak neměla moc co.
  • Koukám na How to get away with a Murder. A jsem nadšená, že zase začaly seriály! (jak bych jinak mohla tak pěkně prokrastinovat).
  • Máme trailer k našemu maturitnímu videu a celý video vidět rozhodně nechci. A rozhodne nejsem jediná (s vyjímkou naší boží třídy, která má boží nápady).
  • Strašně ráda bych šla ven fotit, dokud je tak krásně, jenže nemám vůbec kdy!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama