livin' in a shell with no soul.

4. prosince 2014 v 13:45 | caty. |  snippets from my life.
ZASE už skoro celý čtyři tejdny od minulýho deníčkovýho článku, very funny! A už je navíc prosinec :X. Poslední měsíc relativního klidu, protože rok 2015 bude VŠECHNO, jen ne klidnej. Ale než budu myslet na budoucnost, musim se vrátit do minulýho měsíce. Protože...


... jsem měla maturák. Přijela na něj dokonce i moje teta s přítelem z Moravy. (A pak zklamaně odjížděli.) Celej den utekl velmi rychle, před odjezdem do T jsem samozřejmě brutálně nestíhala a můj maturitní ples ve mě s vyjímkou šerpování a nástupu, prostě tý oficiální části, nezanechal žádnej hlubší pocit nebo nějaký výborný vzpomínky. Prostě, zůčastnila jsem se svého maturáku a tím to pro mě končilo. Narozdíl od ostatních, který z nějakýho záhadnýho důvodu měli pocit, že to byl nejlepší večer jejich životů. Dikybohu, že už je po něm. I když ty hodiny, kdy jsme nacvičovali, byly čupr. Protože všechny hodiny, kdy se neučí, jsou čupr.

...po půl roce jsem byla na koncertě a bylo to VÝBORNÝ! Ostatně, minulej článek to myslím dostatečně popisuje.

...s kamarádkou jsme zase byly v Praze, nakupovat dárky a hlavně na Informačním dnu UK. Dostali jsme velmi užitečné prospekty! A ještě víc na mě dolehla ta skutečnost, že už vážně přichází čas, kdy budu měnit styl svýho dosavadního života :X.

...jsem se vydala minulý víkend (no, zatím tento) na Moravu péct cukroví k tetě a nakonec z toho byl najs víkend plnej výbuchů smíchu, hlášek a hlavně pohody. A na domácí vánočku nic nemá. A taky na kritizování a komentování Slavíka při ležení v manželský posteli. A na černý sáčka za necelou stovku.

...včera poprvý v týhle zimě sněžilo.

...stále a stále více oceňuju účinky hlasu Adama Gontiera na mě. :3 :3 :3 Nejradši bych si namlátila, když si vzpomenu, že jsem ho neposlouchala, kdy ještě v TDG byl, jenže s tim vážně nic neudělám, jen mě to neskutečně mrzí, dala bych cokoliv za to, abych ho s nima viděla. COKOLIV!!! Nedokážu to popsat jak na mě jeho hlas působí slovama prostě.

ZÁVISLOSTI minulých týdnů. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama