#1 Seether

18. ledna 2015 v 0:27 | caty. |  listening rn.
 


Komentáře

1 E. E. | Web | 25. ledna 2015 v 12:46 | Reagovat

od Seether miluju song ft. Amy Lee - Broken <3 dokonalost!

anoo, Moleskine diáře jedině!:)) jinak s Tebou souhlasím, též tentokrát Vánoce šly absolutně mimo mě... asi vážně stárneme a nebo to bylo opravdu tím počasím:) - jinak promiň, že Ti na tento komentář odepisuji až teď (přeci jenom, psát teď o Vánocích už moc k věci není :D)
děkuuuji! doufám, že jsi patnáctku začala šťastně:) a s výběrem VŠ i s VŠ celkově Ti moc moc držím pěsti! u mě to vypadá nejspíše tak, že jí ani nezkusím... nějak si myslím, že na to nemám:)
též moc děkuji za pochvalu kabátu! <3 a neboj, též jsem si v prváku nedokázala představit, že něco takového dokážu ušít - vlastně jsem si to nedokázala představit ani tehdy, když jsem začala střihat látku :D

a k filmům - je supr, že je všechny znáš!:)) i když tentokrát jsem tam nedala žádné, které by nebyly zas až tak známé, to je fakt :D hlavně z toho důvodu, že jsem v poslední době fakt líná nějaké nové objevovat a spíš se vracím k těm, které jsem už viděla a mám je ráda:))
Intouchables je nádherný film!! ♥ a s Gone Girl souhlasím, polovina filmu mě nudila, ale jakmile se to rozjelo, tak jsem se od toho nemohla odtrhnout - největší sranda byla, když se mi to zrovna v tom nejlepším vyplo, jelikož mi došla baterie, jsem si hezky zanadávala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama