welcome 2015!

1. ledna 2015 v 21:41 | caty. |  thoughts & shouts.

The new year means nothing if you are still in love with your comfort zone.

2013 was practise.
2014 was the warm up.
2015 is GAME TIME.

NEW YEAR. make sure it'll be unforgettable one.


Tak jo, s novým rokem přichází i spousta plánů,nápadů,vzpomínek,nových příležitostí anebo už předem jasných událostí. Mezi ty patří bezpochyby praktická a ústní maturita a následně přijímačky na VŠ a pokud mě vezmou, tak zařizování bydlení a v druhý půlce roku začátek mojeho vysokoškolskýho života. Což je tak nepříjemná představa v tenhle moment, že můj mozek odmítá tak dalece přemýšlet. Když to vezmu z veselejší stránky, tak (doufejme) po maturitě bude několik měsíců zaslouženýho volna, na které se mi pomaloučku začínají rýsovat plány, ale jsou to teda spíš rozmazaný a nezřetelný obrysy...Momentálně je spíš v plánu pořádná dřina ve škole, vypracovávání a následný šrocení se otázek a příkladů....Protože začínají jít do tuhýho a mojí hlavu každou chvíli zavaluje vlna paniky.
Ovšem, na co se budu celý rok ráda těšit je koncert Apocalypticy (musim taky někde splašit peníze na ten VIP lísteček), ale to je až 10. října. Věřím, že tour do ČR oznámí nějací další hudební miláčci (ale PLEASE, až v červnu).
Předsevzetí nevedu, protože jsem toho názoru, že pokud chci nějakou změnu tak jí udělám hned a neschovávám se za nějaký dny, začátky měsíců,roků ani nic podobného. Co ale říct můžu, chci KONEČNĚ fotit na film a koupit si polaroid.Jinak se nechávám letos překvapit.
Happy new year.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama