what was year 2014 like? II.

5. ledna 2015 v 22:00 | caty. |  snippets from my life.
V květnu...
18. narozeniny-JSEM PLNOLETÁ. SA KONCERT v Praze => nejlepší narozeniny. Vůbec 1.merch tričko z oficiálního eshopu nějaký kapely. Zombie walk aneb #hatePrahu. Sv. přijímání sestřenice na Moravě. MS v hokeji. Poslední známky.

V červnu...
Menší aférka ve škole s jednou spolužačkou-komunitní kruh a zblížení naší půlky i jedné učitelky (lol). Velké přípravy, stresování a cestovní horečka a nakonec odjezd do Londýna => stáž 1. týden. I já jsem propadla Přátelům.

V červenci...
2. týden stáže. Příjezd a aklimatizování v ČR. Dvoudenní výlet Šumava. Zewlení ve velkém = hodně času se psem,pečení, poprvý ochutnán cider, Přátelé all the time, SLIDE.


V srpnu...
Online Wacken open air, já se tam jednou stejně podívám! Setkání s V. a Tobiasovy uši. Nejlepší západy. Týden Přerov-Tovačov. Návštěva Brna, Špilberku, Mikulova = konečně jižní Morava!!! Praha Chodov nákupy. VM a čupr opožděný dárek k narozkám. Nejepičtější letní kino Tři bratři v bouřce. Konečně po příliš dlouhé době setkání se sis v Praze, poprvé ochutnání slavnýho Starbucs a konečně Lennonova zeď a Kampa!


V září...
Čtvrťák. Hledání a nalezení šatů na ples. Objevení smoothies! Začátek lásky k TDG a Adamovi. Pohled z Nového zélandu. Návrat do školního stereotypu a začátek praxí.

V říjnu...
Ekonomická soutěž krajský kolo. Natáčení maturitního videa. New penpal! How to get away with murder. Poprvé za čtyři roky já a kámoška uplně samy ve třídě. Moje první brigáda: volby. Projekt AISEC. Podzimní prázky-sestřenice, Praha, Písek, po dlouhý době postcrossing. Krásnej teplej a barevnej podzim.

V listopadu...
Můj maturitní ples. Boží koncert Amoral a Darkt tranquillity. DOD UK Praha. Pečení cukroví a mini vánoční rodinná sešlost VM. Extra silná posedlost Adamem. Přihlášení k maturitě. Zhubnutí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama