2/12.

27. února 2015 v 22:42 | caty. |  snippets from my life.Pokusím se "přehlušit" sílící paniku z nadcházejícího března (nejen) v mojí hlavě tím, že napíšu co se vlastně dělo v únoru. Kterej byl ale bloody krátkej!

Flákání level 100000.
Hned první týden v únoru jsem zůstala první dva dny doma..a do školy šla jen ve středu na praxi. Protože ve čtvrtek jsem podstoupila konečně poslední vyřezávání moudráku, po čtvrtý !!! Byla to katastrofa, ale už to nikdy znova absolvovat nebudu muset. Takže jsem byla doma znova a poté i celý následující týden, jelikož nám zrovna začínaly jarní prázdniny. Který jsem teda věnovala víceméně škole, odpočinku (ten bych teda měla přesunout na první místo), čtení!, filmům a konverzacím se sistrou, která měla volno po zkouškovym. Ve škole jsem strávila pouhé dva únorové týdny.. :D.Během nichž jsem získala nadměrné množství známek a taky nadměrnej pocit strachu, že maturitu ANI PŘI NEJVĚTŠÍ SNAZE, neudělám.

Penny Dreadful.
V momentě, kdy jsem přijela z operace, jsem neměla moc sílu na nic jinýho, než ležet v posteli a na něco se dívat. Jenže problém nastal v tu chvíli, kdy jsem dokoukala na všechny nový díly stávajících seriálů a žádnej film jsem NEMOHLA objevit. Tak jsem si vzpomněla na Edit a na její doporučení Penny Dreadful a řekla sem si, že tomu dám šanci (no a hlavně jsem se vážně nudila :D). První díl jsme sledovala v hroznejch bolestech a proto ty krvavý scény mi neudělaly vůbec dobře a přemýšlela sem, jestli to jsem cílová skupina. Ale to se brzo změnilo, protože jsem si to pustila když mi bylo líp a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Ačkoliv, to, že je to napůl horor mi občas bylo určitejma scénama důkladně připomínáno :D. Každopádně po příchodu Doriana jsem byla dočista uhranuta :D a i ony chvíle jsem vydržela a užívala si užasnýho zpracování. Thanks god, druhá série je na cestě! A i já přeci jen doporučuji.

TDG na RFP 2015.
Teď chvíle rozčilování - poprvý ZA CELOU JEJICH EXISTENCI Three days grace přijedou do Česka a samozřejmě, SAMOZŘEJMĚ, až když s nima už Adam Gontier není!!!!!!!!!!!!!!!! Jako byla jsem silně otrávená, ale ani jsem upřímně neuvažovala o tom, že bych na ně jela i tak. S novým zpěvákem. Já to jednoduše nemůžu udělat, nemůžu poslouchat, jak Adamovy písničky zpívá někdo jinej. Někdo, kdo je nenapsal a kdo je nedokáže zazpívat tak procítěně. Protože je "nezažil" a ty pocity, to jsem tam popisovaný, nejsou jeho. Prostě nemůžu. Chápu, že kapelu netvoří jen zpěvák, ale je to podstatná část a upřímně...kvůli zpěvákovi většina lidí tu určitou kapelu poslouchá, nebo alespoň začne poslouchat.

Přihlášky na VŠ.
Nakonec jsem zázračnym způsobem vybrala tři obory, na který jsem si podala přihlášku (do Prahy a Olomouce). U kterejch jsem si jakž takž dokázala představit, že bych je mohla studovat, no.. chci se dostat na jeden opravdu hodně. Snad to vyjde. Testy na přijímačky jsem ještě nezkoušela, ale čas utíká...

BFMV nástup do studia.
Přesně před jedním měsícem nastoupil manžel do studia nahrávat finally!!!! páté studiové album. Poctivě náš fanoušky napínaj, protože název ani datum vydání stále není, singl taky ne. Prostě vůbec nic, jenom update z jejich instagramu a dvě mini pidi videa s pár kytarovými riffy. Jsem extra excited, snad mě nezklamou. Po minulém, spíš špatně přijatém Temper temper mají laťku nastavenou hodně nízko, s čímkoliv přijdou teď, MUSÍ být zákonitě lepší.. Oni sami to koneckonců slibují all the time.

Toť jsou všechny významnější body mého únorového žití, let's see what march has prepared for me!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama