me and youtubers.

12. února 2015 v 17:17 | caty. |  thoughts & shouts.

V sprnu roku 2013, venku panovaly neskutečný vedra a já jsem se doma, za zataženýma žaluziema, hrozně nudila. A tak jsem se nějakým způsobem proklikala na internetu k youtuberům. Dávno před tímhle momentem, jsme se sestrou koukali na "charlieissocoollike" a uplně jsme ho milovaly (still do), ale tehdy mě nějak nenapadlo, že by mohl být součástí nějaké rozsáhlejší komunity (ona tehdy ani totiž tak veliká asi nebyla). V tom srpnu jsem byla youtube zcela posedlá a celé dny jsem se dívala na videa z hlavních kanálů, vlogy, challenges a vůbec na všechno možné, co jsem měla pocit, že mi pomůže zabít čas a bude mě to bavit :D. Objevila jsem onu britskou partičku Alfie, Joe, Zoella, Tanya atd. a hrozně je žrala. Sledovala jsem jejich životy mnohem víc než svůj, protože byly milionkrát zajímavější. Viděla jsem i nějaký videa ostatních jako Troye Sivan, Tylera Oakley, Caspara a různých náhodných youtuberů...Mimo to jsem sledovala několik beauty channelů a achala nad kolekcema oblečení, kosmetiky, haulama. Prostě a jednoduše jsem objevovala nejrůznější zákoutí youtube světa a stal se ze mě další teenager,posedlej youtube.

"Youtubers have ruined my life and any chance i ever had at a bright future."

Teď v posledních měsících se moje posedlost YT snad i zvýšila, ale hlavně díky Danovi a Philovi (danisnotonfire a AmazingPhil), který mám hrozně ráda a jejich osobnosti mi přijdou hrozně zajímavý,miluju jejich trapnost a divnost a nejradši bych se s nima kamarádila :D. A proto jsem věnovala spoustu večerů sledováním veškerých jejich samostatných nebo společných videí.. :D. Miluju jejich britskej přízvuk a mohla bych je poslouchat donekonečna.
Přispělo k tomu i to, že jsem zjistila, že moje kamarádka a spolužačka je taky YT závislák a já našla konečně někoho, s kym můžu svý pocity z videí sdílet.

Momentálně mám tedy v odběru následující:
U většiny sleduju i jejich vedlější vlogový kanály.
Američanům, jak je vidět, většině nemůžu přijít na chuť - třeba takový Joey Graceffa anebo Ricky Dillon...vůbec mi nesedli. Mnohem zajímavější mi přijdou právě Britové (čividně). Nejnovějším "přírustek" do odběrů je Will, jeho videa mají uplně jinou úroveň než ostaních jeho vrstevníků a vůbec je trochu jinej, asi proto, že je to introvert a můžu ho jedině doporučit! Lotta je Finka a dělá videa o jejím životě tam a Jenny je koncertní maniak a sympatická rockerka z Holandska.
Dívám se taky na videa lidí, který neodebírám (jako je Pewdiepie a jeho přítelkyně Marzia, Sprinkleofglitter,jacksgap...) ale snažim se spíš OBČAS, protože... zase musim ten počet odběrů nějak hlídat, přece jen, je to hodně velikej a zákeřnej žrout času.

Nový lidi na sledování nijak zvlášť nehledám, protože nemám čas dívat se na jejich videa a zjišťovat, jestli mi stojí za čas je sledovat. Ale kdybyste měli nějaký čupr tipy, tak proč ne :)).
YT je podle mě skvělý na inspiraci, zabití času, relaxaci a pro mě se stalo i jakousi součástí života. A rozhodně na zlepšení si angličtiny, protože, všechno je logicky anglicky bez titulků. A můžu říct, že díky tomu slyšim různý přízvuky z celýho světa a alespoň moje pasivní znalost angličtiny a schopnost rozumět se každým dnem zvyšuje a zlepšuje.

moji oblíbenci: Phil,Joe a Dan :3
 


Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 12. února 2015 v 17:25 | Reagovat

taky mám pár oblíbených youtuberů, ale že bych je zrovna nějak žrala to ne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama