#3 Breaking Benjamin

24. března 2015 v 16:32 | caty. |  listening rn.
V pátek večer, při mým toulkách po YT, jsem si nejspíš z nudy pustila BB - nebudu lhát, nic jsem o nich nevěděla a jestli jsem si nějakou jejich písničku pustila někdy... tak asi to asi ani nepamatuju; nic jsem proto nečekala a už VŮBEC NE to, že by se mi ty písničky přes nos na sobotu rozležely v hlavě tak, že jsem celý víkend,pondělí a úterý neposlouchala nic jinýho. Připomíná mi to situaci s BFMV. Jakože musí se to trochu naposlouchat a pak není cesty zpátky :D. Škoda, že bych se měla spíš učit, než se dívat pořád dokola na jedinej full concert co na tom Youtube je :D a poslouchat níže uvedený pisničky 9876878x za sebou.

Každopádně co mě mrzí naprosto neskutečně je, že Ben má fobii z výšek, takže tour kdekoliv jinde než v Americe je zcela nereálná, FUCK!!!!!! Je to těžký přijmout.
Taky jsem se musela smát, že jsem je začala poslouchat zrovna v době, kdy se po pěti letech vrátili na scénu,včera zveřejnili singl, budou vydávat nový cd.. a prostě :D... náhoda.
Benův hlas se bezpochybně přidal na seznam top hlasů, co znám :3.
Znáte takovej ten pocit, kdy objevíte nějakou novou kapelu a je boží a cítíte se, jako byste byli přijatý do nějaký čupr skupiny lidí, který vám rozumí a prostě .... vítaně a hrozně čupr? Protože přesně tak se cítim :D.


a zbrusu novej song!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama