eclipse.

20. března 2015 v 21:47 | caty. |  snippets from my life.
SLEEP.STUDY.EAT.REPEAT.


Aneb tak vypadají v uplynulých týdnech moje dny. Můj život je teď jedna velká stereotypní nuda a zároveň jeden velkej stres. Ve škole jsem aktivní jak neveeeeer (to dělá ta skutečnost, že už jen 21 dní = 3 týdny na STŘEDNÍ ŠKOLE než dostanu vysvědčení z druhýho pololetí) a fakt, že jsem tam za ty roky jak doma a i se tam tak víceméně cítim...je to takový podivný, když vim, že už tam dlouho nebudu. Napsala jsem poslední písemku z matematiky v ŽIVOTĚ (fingers crossed) a stejně tak mě to čeká u většiny předmětů. Tenhle tejden jsem si napsala 10 písemek...
Za měsíc praktická maturita shit shit shiiiit.
Neskutečný, jak to všechno utíká a blíží se to k poslední fázi. K tý nejdůležitější. Nemůžu tomu uvěřit a asi ani nechci. No, ale jak víme, nemám na výběr. Akorát mi to prostě nedochází. Ale to přijde, až bude neděle 24.5. a já budu mít před sebou ústní a nebudu VŮBEC NIC UMĚT A PAMATOVAT SI!!!! Anebo až mě nepřijmou na VŠ!!!! ...Ne, budu pozitivní. Everything is gonna be ALL RIGHT.

Po skoro dvou měsících konečně pojedu v neděli někam ven z tohohle miniměsta, abych přišla na jiný myšlenky a taky to pro mě budou určitá forma jednak relaxu, odměny za poslední dny ve škole, kdy mi to fakt moc jde! a jednak motivace do dalšího učení a úspěchů. Bez toho by to nešlo. NAKUPOVÁNÍČKO V PRAZE.
Protože jinak odpočívám při seriálech, youtube,písničkách, venčení a spánku. Víc toho prostě nedělám (čti nestíhám).

No. Koncerty pořád žádný. Apocalyptička prostě...příliš za dlouho. Potřebuju něco dřív!!! #firstworldproblem
Taky potřebuju brigádu a to životně nutně.
K mýmu sociálnímu životu se snad ani nevyjadřuju :DDDDDD.
Btw. dneska to zatmění slunce?! Naprosto epičnost, jsem ráda, že jsem to konečně viděla! :3

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama