4/12

22. dubna 2015 v 11:07 | caty. |  snippets from my life.velikonoce throwback
předělávání nástěnky
a musím si to připomínat víc nez často
tohle aprílový počasí mě neskutečně vytáčelo!
finally at home
když nejsem líná si připravit jídlo
karma řetízek
(y)


jeden z posledních dnů ve škole, dočítání posledních knížek
já a moje první legíny :D když já jsem nedokázala odolat

aneb moje posedlost Danem a Philem je stále větší a větší, až jsem si musela objednat jejich knížku. Za 600 i s tou jejich drahou amazonskou poštou. Ale to je věc, bez který žít NEMŮŽU. Ne a ne a ne :D. Smůla, že vychází až za milion let.

Mám za sebou 1/3 maturit a to praktickou, kterou jsem si napsala včera. Vůbec si netroufám odhadovat, co z ní dostanu, vim o některejch chybách, takže 1 to nejspíš nebude, ale snad ani 4. Ale včera jsem to strašně analyzovala, až jsem se musela zastavit a připomenout si, abych neřešila věci, který vyřešit nemůžu. Každopádně nervy to byly hrozný a nejraději bych se už dál neučila. A to jsem skoro pořádně eště nezačala tbh. Skoro za měsíc už ústní!!! *PANIKA*

Už vím termíny při přijímačky jak do Prahy, tak do Olmíku a jeden je horší než druhej. Olmík je přesně v ten jedinej den, kdy jsem opravdu nechtěla a Praha to taky žádná sláva neni, ale to zas tolik nevadí, protože moje šance na přijetí jsou tak 0,0000001%, jak jsme s kámoškou uznaly, po shlédnutí ilustračních p. testů. Ale ono tam ani nijak nechci. Hlavně když mi vyjde ten Olomouc #fingerscrossed. Jenže ono ani tam nejsou zrovna jednoduchý a čas běží a jak se mám naučit nějakej všeobecnej přehled asi tak :X.

Od posledního článku, kdy jsem psala o work campech, se už změnila situace a to tak, že jsem už na jeden přijatá. Do Německa po dobu 2 týdnů. Teď na to nemám moc čas myslet, ale až budu, tak to teprv přijde. Ty obavy! Budem bydlet v nějakejch pokojích nad stájema právě rekonstruovanýho panství uprostřed dvou národních parků a budem pomáhat pořádat nějaký dvě akce, co se tam konaj ( jakousi noc severskejch zámků a hradů a pak something like zahradní slavnost), to je vše co k tomu řeknu. Protože to bych řekla, že k nastínění toho, jaký to bude, stačí :DDDD. Mě teda určitě! děsivý.

Zítra si jdu pro mé poslední středoškolské vysvědčení, plus se budeme fotit na tablo (logika). Příští týden máme svaťák, moje narozeniny (!). A tím začne hrozivej květen, státní písemný, UČENÍ UČENÍ UČENÍ, přijímačky, UČENÍ a ústní. Jediný, na co se květnu neskutečně těším, je MS V HOKEJI. Please let it be over soon...
 


Komentáře

1 Caseybug Caseybug | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 13:34 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

2 Caseybug Caseybug | E-mail | Web | 7. října 2017 v 15:27 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama