seen lately I.

26. června 2015 v 18:44 | caty. |  thoughts & shouts.
V posledním měsíci jsem viděla poměrně hodně všeho možného, protože jsem potřebovala jednak zabít čas a jednak se nesoustředit na moje problémy. A takle to dopadlo.


seriály:
The 100.
Postapokalyptický příběh,odehrávající se devadesát sedm let poté, co nukleární válka zničila civilizaci. Vesmírná loď, která je domovem posledních lidských přeživších, vyšle zpátky na Zemi sto mladých delikventů. Ti mají za úkol zjistit, zda je planeta schopná nové kolonizace... (serialzone)

Ze začátku jsem si myslela, že mě to bavit nebude a místy to tak i bylo, ale s každym dalším dílem se to zlepšovalo a zlepšovalo. Až jsem tomu vcelku dost propadla a druhou sérii jsem sjela hodně rychle. Škoda, že na třetí si musim ještě neznámou dobu počkat, rozhodně je to seriál aspirující na objev roku. #bellarke


The Fall.
Psychologický thriller, který zkoumá životy dvou lovců. Jedním z nich je sériový vrah, který pronásleduje své náhodné oběti v okolí města Belfast a druhým je talentovaný detektiv - žena, pracující pro Metropolitní policii, a pověřena jeho dopadením.

Začala jsem se dívat pouze z důvodu, že tam hraje herec z Fifty shades - Jamie Dornan a vzpomněla jsem si, že mi o něm kdysi někdo říkal. A nejdřív jsem se rozhodovala, na co se začnu dívat. Buď The 100 nebo tohle, u každýho jsem si pustila pilot a vyhrála to Stovka. No, ale jelikož jsem se potom opravdu nudila, pustila jsem si i obě série tohohle, ale.. žádnej wau efekt to prostě nebyl.


Call the midwife.
Seriál vyprávějící o skupině porodních sester v padesátých letech 20. století v Londýně.

Opravdu nikdy mě nenapadlo, že bych si pustila něco s podobnou tématikou. Viděla jsem jednu sérii ze čtyř a docela mi to stačilo, jednoduše mě to nebavilo, ačkoliv prostředí starýho Londýna je vždycky zajímavý.


America's next top model série 21, 20, 19.
Co říct k této klasické show stvořitelky Tyry Banks. Poslední dvě série byly nově i s male models, takže to bylo o 50% zajímavější než předchozích 19. Prostřední módy mě vždycky zajímalo, tak ani nevím, proč mě nikdy nenapadlo se na to dívat.. asi proto, že tam nebyli kluci :D. Každopádně ti tam přinesli to, co tomu chybělo a vcelku mě to bavilo.

Australia's next top model série 9.
Aneb když jsem posedlí Australií a potřebujete naposlouchat australský přízvuk. Akorát mě překvapilo, o kolik jsou ty soutěžící holky mladší, než američí uchazeči.

Outlander.
Seriál rozpíná žánry romance, sci-fi, historie a dobrodružství. Hlavní postavou je Claire Randall, vdaná zdravotní sestřička, která je z roku 1945 záhadně přenesena do minulosti, konkrétně do roku 1743. Dostane se tak do neznámého světa, kde musí bojovat o svůj život. Claire je donucena vdát se za Jamieho Frasera, statného a romantického mladého skotského válečníka. Claire má však i vášnivou aféru, která její srdce rozerve mezi dva naprosto odlišné muže. Claire proto začne žít dva neslučitelné životy a nuda jí rozhodně nehrozí...

To je zase jednou něco, co mě nadchlo a co jsem zkoukla během dvou dnů. Zajímavý námět, zájímaví herci, zajímavé prostředí... prostě je to celý zajímavý a určitě doporučuju. Pokud vám nevadí skotský přízvuk :D.


filmy:
Avengers 2
Sommersturm
Taken 3. Jedinej snímek z uvedených čtyř, který vážně doporučuju! Je to skvělý a dokonale mě to vtáhlo do děje.
Scott Pilgrim proti zbytku světa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama