6/12 will the darkness fall upon me?

30. června 2015 v 16:34 | caty. |  snippets from my life.
Měsíc after.


Uběhlou dobu, se mi zdá, jsem vnímala jenom tak okrajově, vůbec mi nepřijde, že to byl celý červen?! Celý měsíc z mých tří měsíčních prázdnin pryč. Ale ne, nestěžuju si na to, jak jsem ho strávila. Zezačátku to bylo ještě náročný, ale postupně začaly působit ty léky, co jsem dostala a díky nim jsem byla schopná začít se pomalu rozhodovat a vracet se tak nějak to kolejí mýho života. Dvě "akce" kdy jsem vykročila z bytu dál než k nám do města, byly přijímačky na FF UK v Praze a potom výstava v Alšově Jihočeský galerii a návštěva zámku. Jo a pak nákupy s tátou, ale to se nepočítá. Přijímačky samozřejmě nedopadly, ale s tím jsem počítala víceméně od momentu, kdy jsem si prohlídla ukázkový testy. A o výstavě a tak asi udělám samostatnej fotočlánek.
Momentální situace tedy vypadá tak, že jsem si na jednu vejšku podala odvolání, ale šance, že by mě vzali, je tak 10%. Pravděpodobonější je, že budu opět dojíždět do mýho milovanýho města, kde jsem studovala střední a kam jsem si podala přihlášku na jazykovku. Na roční pomaturitní studium angličtiny se zakončením státní zkouškou. Což sice nebylo nikdy žádoucí, ta zkouška, ale plánuji si po jejím vykonání složit ještě CAE zkoušku. Což je značně vysoká úroveň, proto budu mít DOST co dělat a docela se toho bojim :D. Ale aspoň budu odcházet s vědomím, že jsem zase něco pro sebe udělala a posunula se trochu dál. Jen doufám, že tam budou v pohodě lidi, lektor a vůbec to celý bude přívětivý. A snad budu mít štěstí a najdu si brigádu na odpoledne, jelikož ta škola je jen do půl dvanáctý every day.
Víceméně jazykovka byla i taková jediná možnost, co ten volnej rok dělat. Chodit na nějakou vejšku, jen abych měla status studenta a zbytečně se snažit a učit se nějaký věci, který by mě akorát tak obtěžovaly, nedávalo moc smysl. A peníze na cokoliv jinýho nejsou, jít do práce... taky nebyla možnost. Během toho roku si musim znova promyslet, kam si podám další přihlášky a zkusit to znova a tentokrát se musim někam dostat!!

Léto je extrémně exciting z hudební stránky, jelikož!!! Svůj návrat slaví Breaking Benjamin, kteří před pár dny vydali nové ablum Dark Before Dawn :3 (je vcelku dost dokonalý); na konci července vyjde debutové album Saint Asonii - což je hudební počin a nová kapela Adámka a na to se těšim naprosto brutálním způsobem; a konečně v sprnu páté studiové album BFMV Venom. Má to bejt návrat k původním kořenům a podle dvou písniček, co jsou oficiální už, to vypadá dost slibně. Takže dost dream summer, co se vydávání nových cd týká. Vlastně až neuvěřitelný, že se to takle úžasně sešlo. Všichni moji oblíbenci ve třech měsících, no neneee :3. Konečně přestává můj absťák po nových písničkách.

Na nadcházející dva měsíce se plány lehce začínají rýsovat, snad všechno vyjde a bude to boží. (Například ty mega levný jízdenky do Berlína se MUSÍ využít).

To by bylo pro teď snad i všechno. Můj život je teď poměrně klidnej a nenáročnej.

 


Komentáře

1 K K | Web | 1. července 2015 v 18:02 | Reagovat

Děkuju moc!!! :) Určitě Holandsko doporučuju, je moc krásný. A ty mlýny jsou víceméně všude, třeba když jsme jeli vlakem do Amsterdamu nebo tak, tak všude okolo byly mlýny, takže není tak těžký nějakej najít. :D
Taky mi přijde hrozně neuvěřitelný, že ten červen utekl tak hrozně rychle. Mě na tom bavilo to, že jsem byla doma jakožto maturant a zbytek lidí ještě chodilo do školy, teď už to nebude ono. :D
Já taky byt nějak neopouštím, jen do obchodu a tak.. Jinak jsem nonstop taky doma.
S tou vejškou to mám stejně, akorát já si žádnou přihlášku vlastně ani nepodala.. Taky přemýšlím nad jazykovkou, nebo nevím no.
Jsem ráda, že ti všechno teďka tak vychází a držím palce s Berlínem. Užij si prázdniny! :)

2 E. E. | Web | 26. července 2015 v 16:41 | Reagovat

pravda! též mě to nutí k tomu, abych se zamýšlela i nad úplnými maličkostmi, které mi během dne udělaly radost:) jinak Ti moc děkuju za pochvalu designu! už to chtělo nějakou letní změnu:)

jinak na FF UK jsem se též chtěla nejdříve hlásit, ale jak říkáš - prvně mě odradily ty testy a potom rodiče, že to je dle nich zbytečné vzdělání a tak... takže jsem se na to vyprdla nakonec úplně:) a o výstavě určitě samostatný článek udělej!
jsem na to úplně stejně! pomaturitní studium jazyků a už se začínám modlit, aby to tam bylo fajn a abych ten rok nebrala pouze jako utrpení... sice když jsem si tam byla podat přihlášku, tak to zas tak hrozné nebylo, ale známe to:) akorát já tedy po tom ročním studiu už na žádnou výšku jít neplánuju, spíš to vidím na vycestování:)
Berlín závidím! doufám, že Ti vyjde a že si výlet pořádně užiješ!!

užívej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama