seen lately II.

12. září 2015 v 17:20 | caty. |  thoughts & shouts.
seriály:
True detective.
Tak jo, potom, co o tom všichni mluvili jsem neodolala a prostě se začala dívat taky. První řada s Matthewem McConaughayem byla top. Příběh pěkně creepy, styl vyprávění, kdy hlavní postavy seděly v kanceláři s policistama a vracely se do minulosti a různé souvislosti postupně vyplavávají na povrch, mám ráda. Takže jsem ho ocenila. Jako určitě bych tuhle řadu doporučila, jediný problém jsme měla s tím, že mi dějová linie připomínala obsah severských detektivek, knížek tedy, ale to je můj soukromej dodatek jenom. Co se druhé řady týče, na tu jsem se dívala jen kvůli hercům, když budu zcela upřímná. Protože ... samotný příběh byl TAK zapletený, těžký, snad i nelogický a složitý, že jsem se v něm ztratila po několika epizodách. A vím, že se to nestalo zdaleka jen mně. Takže, pokud chcete vidět super výkon Rachel McAdams, Taylora Kitsche a např. Vince Vaughna, potom si to klidně pusťte.


Daredevil.
Na tento seriál inspirovaný Marvel komiksem jsem se dívala docela ráda, je to takové oddychové, příběh je v každé epizodě myslím trochu jiný, i když hlavní děj se prolíná všemi. Herci víceméně sympatičtí. Na odpočinek fajn. Plus byt hlavní postavy bych taky brala.

Orange is the new black.
Opět mě přepadla nuda a tentokrát padla volba na toto. Různě jsem vídala doporučení nebo zmínky, ale nikdy mě to nějak nedonutilo vážně se na to podívat. Asi to nebude pro každého, zvlášť pokud je více konzervativní, jako třeba mojí babičce bych to určitě v žádném případě nepustila. Občas jsem se zasmála, Piper mě začala obtěžovat asi tak po první řadě, fakt bych jí jednu vrazila...vlastně mě tam pilo krev víc postav, ale to je asi jen známka toho, že to nebylo zas tak nudný :D.

Peaky Blinders.
Aneb seriál z prostředí staré Anglie, konkrétně minulé století 20. léta a příběh rodu Shelbyových a jejich gangu. Z wiki: Jejich jméno odkazuje na zvyk nosit žiletky na svých kloboucích, což mnohé napovídá. Seriál vám představí krutou, krvavou, ale bezpochyby působivou kapitolu moderních britských dějin.
Začala jsem se dívat kvůli zmínce na 9gagu o tom, jak skvěle Tom Hardy hraje právě v této sáze a zklamaná jsem příliš nebyla. Plus výborný britský přízvuk.

filmy:
Song of the sea.
5/10
Big hero 6.
7/10
The age of Adaline.
8/10
Whiplash.
9/10
Birdman.
6/10
Soul surfer.
9/10
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama