10/12 worry is the interest in a debt that may never become payable

31. října 2015 v 11:43 | caty. |  snippets from my life.
Next month is over. Asi jeden z nejdelších měsíců tohoto roku, nepřijde mi, že by trval jen třicet dní. A teď když skončil, mi zas přijde uplně šílený, že za dva měsíce skončí rok 2015 :X. Stihla jsem toho totiž na mé poměry, docela dost a za posledního čtvrt roku jsem byla rozhodně nejvíc aktivní.


Ze začátku měsíce jsem se ještě doléčovala z nachlazení, ale i přesto jsem jela navštívit kámošku do bytu do Brna. Což bylo fajn. Ten týden vyšla taky The amazing book is not on fire od youtuberů Dana Howella a Phila Lestera, na kterou jsem se těšila bez přehánění půl roku a i tak dlouho jsem ji měla objednanou, ale bohužel jsem se asi přetěšila a mé prvotní pocity byly převážně zklamání. Ale teď už mě docela baví.
Druhou říjnovou sobotu jsem se zúčastnila naprosto dokonalého koncertu Apocalypticy, uplně jsem zapomněla, jak koncerty potřebuju a jak mi chyběly.
Ve středu 21. jsem oslavila první měsíc strávenej na vysoký! Pro mě velká věc, takže jsem si zašla do rozkošné kavárničky (y). Je to naprosto unreal, nechápu, uteklo to nakonec poměrně rychle, i přes všechna trápení a moje každodenní přemlouvání sama sebe, ať z tý postele vstanu a do tý školy jdu. Už se to rozjelo, mám za sebou čtyři poslechové testy z jazykových cvičení, test z dějin a čtyři testy z e- kurzu. Který je kapitola sama pro sebe, ale nemám v úmyslu se tu nad tím rozčilovat, jen je každý týden výzva, protože po každé lekci následuje právě onen test a musí se napsat na 50% a výš a jen dvakrát se to nemusí povést. Lekcí je 12, takže vcelku funny. Z testů asi vše, tento týden mě čeká první z němčiny, z čehož mám vcelku obavy, protože učení němčiny jsem vážně moc nedala. Začala nám tenhle týden gramatika a asi to bude jeden z nejnáročnějších předmětů a hlavně, naučit se tam musím fakt každou věc. Jinak jazyková cvičení jsou poměrně zajímavý, jelikož naše výuka je silně interaktivní a ačkoliv mi to zrovna dvakrát nevyhovuje, nemám uplně na výběr a proto pantomima nebo zpívání holandských písniček se asi stanou mým "denním chlebem", ale no...řikám si, že se aspoň naučím dělat věci, který mi nejsou pohodlný a tvářit se přitom, jakože to je no problem.
Minulou sobotu jsme zajely do Prahy na Design blok, můj první, poměrně jsem se těšila a zklamaná jsem určitě neodcházela, inspirace na každém kroku a spoustu nápadů mi utkvělo v hlavě. Navíc dokonalý počasí. Rozhodla jsem se, že podzim pasuju na moje oblíbený roční období, minimálně v tomhle roce. Když jsem se procházela olomouckým parkem zasypaným ve spadaném barevném listí, osvíceném podzimním sluníčkem, když mi listy křupaly pod nohama a kolem mě létaly listy ze stromů, cítila jsem se fakt dobře a udělalo mi to hroznou radost, takže...tohle počasí rozhodně ano!
Dále jsem už pochopila, že ve svém životě potřebuju určitý pevný body, jistotu a rutinnu či snad až stereotyp. Proto jsem se rozhodla, že bude vhodné jezdit každý týden domů, zvlášť když můj rozvrh je k tomu naprosto ideální, minimálně tento semestr. Ač jsem nikdy nečekala, že to řeknu, domů se vždycky hrozně těším a jsem ráda ve svém prostředí :3. Poslední akcí října byl středeční lamiponový průvod k příležitosti 28. října a následný ohňostroj. Ještě před začátkem průvodu jsme byly v kavárně (note pro příště: dělat si rezervaci), kde jsem si rebelsky dala nedělní řez, i přes to, že byla středa, hehe. Ale bylo to moooc dobrý. A průvod epickej, i když jsem žila v neustálý paranoie, že mi lampionek shoří a proto jsem ho musela pro jistotu zhasnout, ale stejně to bylo kůl. A poslední věcí, zcela jsem propadla Bring me the horizon a NUTNĚ ptořebuji, aby sem přijeli. Vlastně tak vůbec, říjnovej playlist byl hoodně rozmanitej a obsáhlej.
Ready for the november!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama