dreaming about the things that we could be.

20. března 2016 v 12:19 | caty. |  snippets from my life.
Zdá se, že bude trvat ještě nějakou dobu, než najdu v životě cestu, po který se chci vydat a budu při tom spokojená a nebudu mít v procesu rozporuplný pocity.


V únoru jsem se díky několika faktorům rozhodla přestat studovat Nizozemštinu v Olomouci, a tak nějak celkově dát Olomouci sbohem. S ohledem na ony faktory se mi zdá, že to bylo jediný správný rozhodnutí, ale ... uvidíme, co budu říkat třeba za rok. Vrátila jsem se tedy na nějakou dobu domů, podala si nový přihlášky a mám teď hodně času na poznávání samy sebe, zlepšování se a zjišťování, co je to pravý ořechový. Je pro mě teď důležitý, mít na každej den nějakej program, cíl, abych neupadla do stavu ležení v posteli a zírání na bílou zeď. Do tý doby se opravdu vracet nechci. Takže jsem se pustila do nekompromisního třídění šatníku, úklidů, pečení a vaření, čtení, psaní dopisů! (nechcete někdo si se mnou psát? :D), cvičení. Upekla jsem toho už spousty a stále mám další a další recepty nachystaný. Jo, docela mě to chytlo. Viděla jsem taky množství filmů, což mě taky baví, akorát hledat další a další se stává s každym shlédnutym těžší :D. S čtením je to trošku složitější, jelikož mě baví tak každá pátá kniha. Buď je špatně napsaná nebo je děj hrozně nezáživnej a pomalu, fakt pomalu, se rozjíždí. Například jsem si chtěla přečíst nějakou klasiku - Svět podle Garpa, ale zvládla jsem jednu kapitolu. Pak jsem ji odložila a nedokázala jsem se přimět k tomu, opět ji otevřít. A tak to je většinou :D.
Byla jsem taky na jedný fajn výstavě, po delší době a připomnělo mi to, jak jsou výstavy inspirativní a skvělý. V Praze mám zálusk na několik z nich, problém je ale - nečekaně - někdo, kdo by mě na ně doprovodil :D. Nějakej podobnej výstavovej nadšenec.
Už se těším na jaro, na léto. Hlavně jaro teď vyhlížim docela dost. Chci si nahradit loňskej rok a vážně uspokojit mojí cestovatelskou chuť. A taky festivalovou.
Jak je vidno, lehce se ve svym životě plácám, ale pořád si říkám....že jsem ve věku, kdy to ještě je přijatelný. Za měsíc a kousek oslavím 20tiny, nicméně bych ráda vstoupila do svýho prvního -cet roku s trochu jasnější představou..o všem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama