june favorites.

2. července 2017 v 16:56 | caty. |  snippets from my life.
  • Čaj z Ukrajiny
Sestra mi přivezla při své krátké návštěvě opožděný narozeninový dárek. Zelený sypaný čaj s nejrozmanitějšími přísadami jako například okvětní lístky růže. Do Prahy jsem si ho nebrala, takže na mě čeká vždy když přijedu domů a můžu říct, že se upřímně těším na tu chvíli, kdy si ho budu moct uvařit a vychutnat. Podle toho taky vypadá množství, co mi zbývá, ale já si prostě nemůžu pomoct! Plus má skvělou vůni.  • Kniha Vlčí ostrov od Lajly Rolstadové
Tuhle knížku jsem si náhodně vybrala při jedné z návštěv knihovny. Začala jsem ji číst kde jinde, než ve vlaku a myslela jsem si, že ji tak po čtvrt hodince odložím. Ale omyl, četla jsem si celé ty dvě hodiny a pak ještě v metru a dokonce i na bytě. Už dlouho mě žádná kniha nezaujala svou upřímností. Vypráví ji sama autorka, s kterou jsem se ztotožnila kvůli jejím psychickým potížím a která se vydává na cestu za sebepoznáním a tak. Nejdříve je to kanadský ostrov uprostřed samoty, potom nejrůznější kouty Ameriky, jež zdolává autem a nakonec chatka jejích kanadských přátel. Všude je víceméně sama a potkává během toho různé typy lidí. Uplně mě to uvedlo to přemýšlení o tom, jestli bych něco podobného také zvládla a co bych se během toho o sobě asi dozvěděla.
  • Helix
Jsem děsně ráda, že jsem se k tomu konečně odhodlala a nechala si ho píchnout. Kochám se jím každý den. Hojí se to bez problémů a co se týče bolesti při píchnutí, skoro žádná nebla. Jen to lehce štípne. Takže pokud něco takového máte v plánu, směle do toho!

  • Výstava Musy
O ní více tady.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama