life update i.

9. července 2017 v 22:27 | caty. |  snippets from my life.
Je to dnes přesně měsíc od rozchodu a víc jak měsíc, kdy jsem naposledy s B. skypovala, což je velký nezvyk, protože dřív jsme skypovali každý den a později alespoň 3-4x týdně. Chvilku mi trvalo, než jsem si navykla trávit večery nějak jinak, než na Skypu, ale taky jsem to nějak zvládla. Ale jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí a je to naprostá pravda. Pomalu zapomínám, ačkoliv to bolí pořád stejně. B. chtěl hrozně zůstat kamarády a dál si skypovat, ale na poslední zprávu poslanou před týdnem nijak nereaguje, takže to budou zase jenom planý řeči. Což to mu vždycky šlo, něco naslibovat …jenže skutek většinou utekl. Přitom jsem mu tolikrát psala, že mi stačí jenom kratičká zpráva, abych věděla, že je v pořádku a nic se mu nestalo, ale očividně je to příliš velká námaha. Já už snahy a energie vyvinula takový množství, že už na to prostě nemám. Celý to opakovat. Ať se trochu snaží on, koneckonců i přátelství vyžaduje lidi dva.

Letošní léto je první léto v životě, kdy nebudu mít prázdniny. Ale upřímně, mě to ani tolik nemrzí, protože za poslední dva roky jsem si užila volného času až až. Jinak od září nastupuji jako vrátná na jednu pražskou školu, tak jsem na to docela zvědavá. Plán je, najít si druhou práci také na částečný úvazek a takle to zkombinovat. Anebo alespoň nějakou jinou brigádu. Ta, kam chodím sem, mi zas tak nevyhovuje a určitě tam nechci být dlouhodobě.

Rozhodla jsem se pro změnu vzhledu, vypadám už příliš dlouho stejně. Začalo to helixem, pokračovat to bude druhou dírkou a doufejme tragusem (nejspíš, pokud si nevyberu jiný ušní piercing), mikádem, tetováním (aneb začátek rukávu?) a až si na ně našetřím, tak novými řádně hipster brýlemi. Yay, nemůžu se dočkat, až bude makeover hotov. Mě nikdo ani nepozná, cha! Ideální by byla i jiná barva vlasů, jenže s hennou moc experimentovat nemůžu, chci ji alespoň zkusit nějak přírodně zesvětlit, fingers crossed.
 


Komentáře

1 Phera Phera | Web | 10. července 2017 v 10:13 | Reagovat

Časem se to ještě zlepší. Ze své zkušenosti vím, že na člověka, kterého jsi měla tolik ráda, nelze zapomenout. Však i mě se dneska zdál sen o jednom člověku, kterého jsem kdysi měla nesmírně ráda (a to je to víc, než tři roky). :-(

Jen neboj, něco zlé, je zase pro něco dobré. Budou určitě lepší kluci. :-) Držím palečky. :-)

Ps. Na změnu vzhledu jsem pravdu zvědava. Taky mě to občas popadne a chci měnit vzhled, nejčastěji jsou to vlasy. A vždycky je to pak horší, než lepší. :-D Jsem už asi na určitý vzhled zvyklá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama