life update ii.

11. srpna 2017 v 20:31 | caty. |  snippets from my life.
Prázdniny letos vůbec nevnímám, protože je trávím celé na brigádě. Sice tam chodím jenom na 4 hodiny, ale odpoledne většinou něco vyřizuji nebo objevuji Prahu (nebo spím, let's be honest). Na brigádě během jednoho týdne odešly dvě spolupracovnice, zrovna ty, který tam dělaly nejvíc dusno, takže teď je tam docela dost klídek, mám novýho šéfa (kterej mě nenařídí pětihodinový směny a pak mě nepouští o dvě hodiny dřív) a byla jsem včera označena Miss eshopu :D.

Novinky ohledně mého make overu! Vlasy už jsou ostříhané a bylo to senza rozhodnutí, dokonce uvažuju, že bych si je nechala ještě trochu víc zkrátit (am I seriously writing this?). A brýle už mám taky. Ty pravý jsem nakonec našla u nás ve městě, což bych nikdy nečekala, ale jak je vidno, i naše pidínkové město dokáže překvapit. Tetování vidím tak na listopad/prosinec, bude záležet na financích. A to ani nemluvím o tom, že nemám stále vybraného tatéra (to je tak, když někdo chce, aby ho tetoval Musa ... hahahahaha ach ta šílená naivita)

Tak nějak se stalo, že jsme s mamkou na bytě v Praze nejdéle bydlícími, už to bude skoro rok. Přistěhoval se tam jeden mladý pár, upekla jsem jim dokonce i uvítací sušenky, ale ti na konci měsíce zase odejdou a to jsem si je zrovna docela oblíbila! Místo nich tam budou nějaký dvě Slovenky. To abych si zase dala pečící seanci. No, a uplně nečekaně odešla i zbývající spolubydlící Ivana a místo ní je tam nějaká jiná blonďatá Slovenka, která se mi moc nepozdává a jí se zase zrovna nepozdává ten byt, dávám jí tak tři měsíce. Ale naštěstí vypadá, že je docela busy.

Letos se extra moc těším na podzim, na sweather weather, spadané listí, kaštánky, ranní mlhy, nadkolenky a punčochy (nejlíp se sametovou sukní a károvanou košilí, který musím někde za levný peníz sehnat :3)a tak.
Napůjčila jsem si v knihovně hordu klasické četby, a to jsem se ne tak dávno zařekla, že jí číst nebudu, protože mě prostě nebaví. Asi druhá šance nebo co. No, spíš tak dvacátá. Ale když mě ty knížky tak lákají. Teď čtu Fahrenheita 451 a není to tak příšerný :D.

Na letošním létě mě ovšem štve jedna věc a to, že nebyly žádné maliny a borůvky. Oproti loňsku, kdy jsme toho měli tolik, že jsme nevěděly co s tím (a já si to nedala namrazit :X), to je letos nic nic nula. Aspoňže to vypadá na spoustu ostružin. #firstworldproblems

Minulý týden se odehrálo "drama noha". Na lesní procházce mě totiž něco kouslo do nohy, dostala se mě do toho infekce plus se to spojilo s tím, že mám alergii na bodnutí a skončilo to s nohou jak papuč a týdenními antibiotiky. Fun times.

Byla jsem na třech pohovorech, dva z toho byly do stejné firmy, kam mě nakonec stejně nevzali. Ale já se co? Nevzdávám! Však já tu prácičku dřív nebo později najdu, mezitím se ze mě stane mistr v pohovorech.
 


Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 11. srpna 2017 v 20:51 | Reagovat

Life is only a update. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama