life update iii.

9. září 2017 v 12:49 | caty. |  snippets from my life.
Dnes je devátého, což znamená, že je čas na ohlédnutí za uplynulým měsícem!
Jak jsem minule psala, že si chci vlasy nechat zkrátit ještě víc, tak už je hotovo a mám mikádko :3. Jsem fakt spokojená, takže to bylo dobrý rozhodnutí. Momentálně pořád přemýšlím nad tetováním na prst.

V sprnu jsme se také setkali s tetou a jejím přítelem, kteří bydlí v Londýně a oslavili jsme tak nějak všechny nedávné svátky a narozeniny a pak jsme ještě slavili jednou a to s mamkou v kavárně.

Už druhý měsíc čekám na odpověď od Bena, což je fakt velice úsměvný, když si vzpomenu jak hrozně sliboval, že určitě zůstaneme v kontaktu, budem si volat a rozchodem se vlastně nic nemění apod. TAK URČITĚ #staynaive.

Rozhodla jsem se najít si nové penpals - v rámci mého cílku na toho pololetí poznat nové lidi (aneb jak se seznámit, když jste introvert roku), takže mám teď doma takovou dílničku,obsahující nejrůznější dárečky, které mám v plánu poslat viz. penpals series. Zatím jsem obdržela dopisy z Belgie, Singapuru a Německa a čekám na USA a opět Německo. Samozřejmě uvidíme, kdo odpadne a kdo zůstane.

Byla jsem poměrně kulturně aktivní a navštívila tři výstavy. Boba Dylana, Adolfa Borna a Karla Maye. Na plné čáře vyhrává Bov Dylan viz minulý článek, ale zajímavé byly samozřejmě všechny.

Poprvý v životě jsem se dotkla hada. To jsme takle jednou kráčely po Václaváku a týpek jestli si nechci podržet krajku a než jsem se nadála, už jsem jí měla obtočenou (naštěstí jen z půlky) kolem krku a rukou držela její tlamičku. Bát jsem se ani nestihla. Poznatky: nebyla vůbec slizká, ale spíš ty šupiny byly suché a byla pěkně těžká! Takže tuhle položku si z bucket listu mohu odškrnout :D.

No a největší novinka je, že jsem tentotýden nastoupila jako vrátná do jedné pražské školy. Sice jen na pár hodin denně, ale co. Konečně mám klid od úřadu práce. Mám dokonce i nárok na obědy, jídelnička se nachází vedle Karlova mostu a zatím mi jídlo vždy chutnalo, tak snad to bude pokračovat ve stejném duchu. Je to ale přeci jen divný, sedět ve škole a nebýt tam studentem.
 


Komentáře

1 Irda Irda | Web | 9. září 2017 v 13:05 | Reagovat

Bych asi neměla na to si ostřihat vlasy :D já se právě snažím aby byli delší a furt nic :( :D S tím hadem mi vždycky vyjde na pameť mačkáš mi hada deb*le :D ale ne hadi jsou super :D taky jsem na něj sahala a není to vůbec nijak slizké,jak jsem si dřív myslela :D

2 caladhiele caladhiele | 10. září 2017 v 18:54 | Reagovat

Mikádko everywhere!
To ses ani nepochlubila, že jsi držela hada! Hadi jsou fajn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama