life update v.

10. prosince 2017 v 13:35 | caty. |  snippets from my life.
Dobré nedělní odpoledne!

Po měsíci opět přichází čas na malé ohlédnutí.
Díky školnímu fondu jsem dostala nějaké finance, které jsem mohla využít na předem stanovené služby. Ale po domluvě jsem je využila na něco jiného, konkrétně na kosmetiku, kde jsem byla dvakrát a potom na masáž noh a zad. Na obojím jsem byla poprvé a byl to pro mě určitý druh luxusu, protože normálně si to samozřejmě dovolit nemůžu. Na starosti mě měly vždy příjemné paní, které měly mnohaletou praxi v oboru a věděly, co dělají. Dozvěděla jsem se i zajímavé informace a tipy.

Pečení cukroví je v plném proudu, zatím máme perníčky, rohlíčky, kokosky, pusinky a oříškové a čokoládové linecké. Ještě určitě přijde na řadu příprava pracek a vosích hnízd. Letos děláme všecko poměrně v předstihu, tak doufám, že to změkne. Už jen 14 dní!! Jupíčko. Na Vánoce se těším jak malá. Dárky mám víceméně všechny pečlivě nakoupené a zabalené, ještě mi zbývá odeslat vánoční přání mým penpals a bude hotovo.

Byly jsme na výšlapu na Petřín, což mi dalo nečekaně zabrat a nahoře jsem ten výstup asi půl hodiny vydejchávala. Ale výhled not bad! Každopádně mě to přesvědčilo o tom, že je na čase vrátit se ke cvičení. Původně jsem si myslela, že bych chodila na skupinové hodiny, ale jaksi nemám 150 Kč, které bych mohla každou hodinu platit, takže cvičení doma zůstává jedinou nadějí na zlepšení mé fyzičky a postavy. Dost bylo výmluv!

Navštívila jsem dobročinný bazárek v Node5, odkud jsem si za směšnou cenu odnesla šedé basic šaty, které jsem sháněla hrozně dlouhou dobu, a pak oversize černé tričko Zara a boho halenku, takže velká spokojenost. A navíc jsem přispěla na dobrou věc!

Také jsem byla na výstavě Krištofa Kintery Nervous trees v Rudolfíně, o které chystám samostatný článek, ale za mě určitě 5/5. Je myslím až do ledna, takže šup tam.

Tento týden jsem zhlédla výstavu Czech press photo ve Staroměstské radnici, kam už chodím pravidelně, ale letos naposled jako student. ISIC mi totiž v prosinci končí a pak už budu oficiálně dospělý :(. Takže se snažím uhnat do konce prosince co nejvíc výstav. Taky doporučuji, pokud se zajímáte o současné dění ve světě /což by měl asi každý tbh/.

Letos jsem poprvé zažila atmosféru pražských vánočních trhů, konkrétně na Staromáku. Docela pěkné, až na tu tunu lidí. Ještě bych tam chtěla stihnout zajít jednou, nafotit pořádné vánoční futky!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama