life update viii.

12. dubna 2018 v 20:38 | caty. |  snippets from my life.
Asi nejpodstatnější novinkou je, že na konci března jsem začala chodit na novou brigádu. A to jako administrativní výpomoc v eshopu Marinnoud. Stala se taková náhoda, a to, že tam pracuje moje bývalá nadřízená z lékárny, takže už s ní mám zkušenost a vzala mě tam bez pohovoru. Asi proto, že věděla, že jsem dříč :D. Dělám tam, co je zrovna potřeba a vždycky to šíleně rychle uteče, akorát už dvakrát mi zavolali, že nemám chodit kvůli nedostatku práce, tak to je vcelku na nic. Snad se z toho nestane pravidlo. Obdržela jsem už jako pracovník slušnou dávku voňavkových vzorků, které se s přicházejícím létem budou dost hodit a navíc je to i pěkná věc na poslání v dopise. Doufám, že si mě tam chvilku nechají!

Letošní Velikonoce jsem oslavila homemade mazancem a beránkem, oboje jsem pekla prvně a bylo to výtečný! O to, abysme omládly, se postaral jako každý rok táta, takže nemusím mít obavy ze stárnutí (hlavně s blížícími se narozeninami).
Počasí venku se konečně umoudřilo a je krásný jaro! Těšila jsem se na tyhle ne příliš vysoký a ne příliš nízký teploty celou zimu, už kvetou i první stromy, takže jsem nadšená! Konečně jsem mohla odložit tu tlustou bundu a boty, co jsem nosila v kuse několik uplynulých měsíců.

Včera jsem se plácla přes kapsu a šla na tříhodinnový workshop kaligrafického minima. Pořádal to spolek Spoluženy a byla to jejich první akce tohoto typu. Vedla to příjemná kaligrafička Míla Prokůpková, která má více než 20 let zkušeností v tomto oboru. Nejprve jsme se seznámily s historií a poté se pustily do zkoušení psaní jednotlivých písmen nejprve tužkami a poté kaligrafickým perem. A přesvědčily jsme se o tom, že je to pěkně náročný. Domů jsme si veškeré materiály odnesly s sebou, takže můžu procvičovat i doma. Zároveň bylo připraveno i lahodné občerstvení jako například ovocný salát a domácí levandulová limonáda, bylo tedy o nás přímo královsky postaráno. Občas je prostě třeba do něčeho podobného investovat a příliš nad tím nepřemýšlet. Sebevzdělávání je důležitý, tak na to nezapomínejte!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama