life update ix.

13. května 2018 v 13:39 | caty. |  snippets from my life.
Poslední dubnový víkend jsem se zúčastnila 20.ročníku jarmarku Onadnes, kde jsem na poslední chvíli sehnala místo. Ráno jsem jela ověšená jak vánoční stromeček, totiž převážet kovový stojan na oblečení v celku MHDčkem se ukázalo jako supr nápad no. Bohužel se ukázalo, že moje prodejní místo bylo na nejhorší možné pozici - úplně vzadu v druhé hale. Takže si lidi nakoupili vepředu a vzadu už jen koukali. Tudíž jsem toho moc neprodala, ale docela to utíkalo, lidi byli příjemní, kávička se tam dala koupit chutná a tak to byla vcelku dobře strávená sobota.Oproti některým prodejcům jsem si přidala fakt chudě, zdálo se, že tam přijeli snad kamionem, tolik měli věcí. Na podzim možná půjdu znovu, tentokrát poučená, že místo je nejlepší kupovat s velkým předstihem.

Hned o pár dní později jsem oslavila 22. narozeniny, což je dost kutastrofální. Žádná extra oslava se nečekaně nekonala, akorát přijela kamarádka. Dostala jsem ty nejrozkošnější dárky, které mě ultra potěšily. S ostatními kamarády to oslavím po zkouškovém, které je nyní v plném proudu. Naštěstí jsem měla v pondělí volno a tak jsem si užila prodloužený víkend. O týden později to samé, zítra tedy začne po dvou týdnech týden s pěti pracovními dny. Jupí.

V práci jsem měla několik záskoků, protože kolega je snad už třetí týden nemocný. No, moje motivace při desetihodinových směnách jsou ty zasloužené dukáty!

Včera se u nás ve městě konala tzv. 'férová snídaně' s knihovnou, tedy snídaně, která podporovala fair traid a konala se i v jiných městech. Ostatní lidé přinesli domácí, bio apod. připravené pokrmy a každý mohl ochutnat. Vše bylo zadarmo. Byl to první "ročník", proto akce byla spíš komorní, ale má se prý konat několikrát měsíčně na různých místech našeho města, tak jsem na to zvědavá!

Přemýšlím, jakou změnu na mém vzhledu provedu jako další. Bude to zesvětlení vlasů, nová kérka, nebo piercing v uchu? #firstworldproblems
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama