2CELLOS Praha 14/6/2018

17. června 2018 v 11:00 | caty. |  concert's moments.
Kdo mě aspoň trochu zná,ví, že zbožňuju cella, takže když poprvé samostatně navšítívili 2 cellos Česko na Colours of Ostrava, docela mě štvalo že jsem tam nebyla. Naštěstí že jim u nás líbilo a rozhodli se přijet znovu a tentokrát to Prahy. Lístky šly do prodeje v prosinci a byl o ně neuvěřitelný zájem, ale díky kamarádce jsem ulovila docela dobrá místa - jednalo se totiž o koncert sedící.


14. červen je dnem, kdy má kamarádka narozeniny, takže jsme se je oslavily formou koncertu. Navíc jsem se dozvěděla, že Stjepan je má o den později! Na místo jsme dorazily chvilku po šesté, dveře se otevíraly v půl sedmé, takže jsme si ještě stihly koupit svačinu. Bezpečnostní kontroly byly vcelku bez problémů, klasicky nám vyhodili pití, nijak se to tedy nelišilo od ostatních koncertů. Koupily jsme si tedy naši nejdražší Colu v životě /0,5 l za 50 Kč/ a vydaly se na naše místa. Dobu do osmi hodin, kdy měl koncert začínal, jsme strávily doháněním novinek v našich životech a sledováním toho, jak se aréna zaplňovala. Pořád se nám zdálo, že to pořadatelé přecenili a nikdy se to nemůže zaplnit, ale opak byl pravdou a chvilku po osmé byla celá o2 aréna plná, byla totiž prý beznadějně vyprodaná, tím pádem se tento koncert řadil k těm největším, kde jsem zatím byla. Koncert byl představením kluků nového alba Score, které se zaměřilo na filmové melodie. První polovina koncertu patřila tedy jim, pomáhal jim Bohemian Orchestra Symphony Prague. Kluci se taky naučili pozdravit nás v češtině, což od nich bylo ultra sweet. Zezačátku řekl pár slov Luca - třeba to, že předskakovali právě v o2 aréně Eltonu Johnovi a dnes aréna patří jim, což je docela neuvěřitelný. Potom pár vtipnejch slov mezi písničkama pronesl Stjepan, na kterýho mám obří crush, fakt jsem totiž netušila, že má tak sexy hlas a vůbec je celej naprosto k sežrání. No prostě uplný zlatíčko :3. Po filmových melodiích jsme se dočkali písní od Iron Maiden, Nirvany, AC/DC nebo Guns n roses. Celé to bylo doprovázené skvělou světelnou show a videoprojekcí. Jakmile se arénou rozezněly ty více řízné songy, spousta lidí vstala a docela dost jich před pódiem vytvořilo kotel, což mi přišlo trošku nefér k těm, kteří si koupili drahý lístky do prvních řad, a pak jim to k ničemu moc nebylo. Ale to je asi moje jediná výtka k celému koncertu. Od otevření dveří po konečný odchod bylo vše skvěle zvládnuto. Dočkali jsme se dvou přídavků a celý úžasný koncert byl zakončen hitem With or without you od U2, kdy celá aréna svítila mobily se zapnutým žárovkami a vytvořil tak zcela jedinečný zážítek. Kluci podali naprosto bezchybný výkon, dvě hodiny utekly jako voda a dokázali, že momentálně patří k bez pochyby k jedničkám současné hudební scény. Nejlepší songy za mě samozřejmě Game of thrones, Welcome to the jungle, Back in Black, With ot without you a Despacito (mrzutý,ale nemůžu to dostat z hlavy).

Chariots of Fire, Speak Softly Love (Kmotr),Moon River,Love Story,Rain Man: Main Theme,My Heart Will Go On (Titanic),Now We Are Free,Mombasa,Game of Thrones: Medley,Smooth Criminal, Thunderstruck, Drum Solo, Smells Like Teen Spirit, You Shook Me All Night Long, Highway to Hell, (I Can't Get No) Satisfaction, Back in Black, The Trooper, Welcome to the Jungle
Encore 1: Wake Me Up, Despacito
Encore 2: With or Without You 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama