life update x.

23. června 2018 v 19:41 | caty. |  snippets from my life.
  • koncert
Asi po sto letech jsem se zúčastnila božího koncertu, více v předchozím článku.
  • přednáška
Poprvé jsem navštívila Kavárnu, co hledá jméno (docela trapný, když jsem zjistila, že jsem kolem ní chodila skoro každej den a nikdy tam nebyla) a to na přednášce o stresu a meditaci. Vedl ji sympatický australský šedesátník, takže jsem si i procvičila angličtinu!
  • svatba
Minulý víkend se konala svatba mojí tety, které se v srpnu narodí mimínek. Bylo to spíše komorního rázu, obřad byl v galerii (mnohým i slza ukápla), následovalo focení a potom pozdní oběd v nově otevřeném penzionu a restauraci. K obědu byl hovězí vývar, řízky z vepřové panenky s bramborovým salátem a malinový cheesecake. Po dlouhé době jsem viděla moje sestřenice a bratrance, tak jsme si vcelku dobře popovídali, třeba jsem zjistila, že jedna sestřenice byla na stejném koncertu :D. Jediný mínus je to, že ženich je suchar a jeho rodina poněkud nepříjemně přítulná. Ale co, stejně je moc často vídat nebudu :D.
  • léto
Oficálně tu máme léto! To, že čas letí jak splašený, komentovat vůbec nebudu. Dneska to teda na léto venku vůbec nevypadá, je tam asi 10 stupňů a k tomu vítr. Zrovna, když jsem si koupila nový kraťasy! Asi si letos zase napíšu summer bucket list.
  • hledání brigády
Zrušila jsem k prvnímu červnu mou předchozí brigádu, protože jsem si tam vydělala asi pět korun a celkově to za moc nestálo, ačkoliv ta práce těžká nebyla. Takže zase nadšeně běhám po pohovorech, čekám na to, až mi zazvoní telefon nebo přijde email a doufám, že se na mě brzy usměje štěstí a něco najdu! Lépe dříve než později.
  • Dimitrij
Na konci května jsem se dočkala a ty příšerný Slovenky se konečně vystěhovaly z bytu a místo nich přišel Dimitrij. Bulhar, 26 let, pracuje 12tky ve skladu někde na Zličíně a neumí ani česky, ani anglicky. Takže vysvětlovat mu nic nejde, konverzace je také nereálná, pokud tedy nechcete používat pantomimu. Nechává po sobě v koupelně potopu a asi kouří v pokoji, ačkoliv mu to majitelé výslovně a důrazně zakázali. Škoda, jinak je vcelku bezproblémovej.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama